
ДБЖ NJOY Balder 3000 (PWUP-OL300BA-AZ01B), Online, 8 x IEC, USB, LCD, метал Чорний 30253
47 471 ₴
- Нет в наличии
- Код: Balder 3000
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Коли праворуч доходити до електроенергії, напруга важлива для безперебійної роботи вашого бізнесу. Молнии, збої в подаванні електроенергії, вимкнення та вимкнення електроенергії можуть призвести до ненавмисного вимкнення та втрати даних. Скачки та погане кондиціювання живлення також можуть викликати вихід із ладу чутливих електронних компонентів. З усіх цих причин ми створили серію Balder для захисту від несподіваних подій. Критично важлива ІТ-обладнання і будь-яка інша комерційна чи промислова електроніка потребують високого рівня електричної захисту, щоб запобігти пошкодженню стрибків напруги або вимкненню електроенергії. Кожна дія, пов'язана з цим обладнанням, може бути порушена, і весь робочий процес може бути встановлений на необмежений період години. Серія Balder ідеально підходить для центрів обробки даних, серверів, технічних систем, ІТ-систем, телекомунікацій, банківського або медичного обладнання, лабораторного обладнання та будь-яких інших комерційних та промислових застосунків. ДБЖ Balder є центральним компонентом, добре інтегрованим у добре продуману архітектуру захисту в бізнес-середовищі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 27.5 кг г |
| Время переключения | - |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 11 мин |
| Входное напряжение | 230 В |
| Выходное напряжение | 200-240 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 630х438х88 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | 8 |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 6 |
| Количество выходных розеток | 8 |
| Мощность активная | 3000 Вт |
| Мощность полная | 2000-3000 VA |
| Назначение | коммерческие |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | непрерывного действия (On-line) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 47 471 ₴



