
Акустична система REAL-EL M-555 Black Чорний 23011
5 460 ₴
- Готово к отправке
- Код: EL121300013
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акустична система 2.1 REAL-EL M-555 - це потужна, универсальна та зручна акустична система 2.1, створена для відтворення музики та здатна забезпечити дивовижний звуковий супровід під час перегляду фільмів, геймінгу, домашніх розваг і т.д. Для прихильників глибоких низьких частот вона має потужний сабвуфер. Завдяки сумісності з різними джерелами звуку, ви можете насолоджуватися улюбленою музикою з будь-якого пристрою. Бездротове передавання сигналу через Bluetooth, програвач аудіофайлів із USB ash та SD card, вбудоване FM-радіо, часи та таймер вимкнення доповнюють функціонал системи. Вона також забезпечена двома комутованими входами PC/AUX, пультом дистанційного керування та можливістю настінного кріплення сателітів. Елегантний дерев'яний корпус (MDF) сабвуферу та сателітів додасть естетики та гарантує чисте та глибоке звучання. ОСОБЛИВОСТІ Сумісність із різними джерелами звуку Бездротове передавання сигналу через Bluetooth Програвач аудіофайлів USB flash, SD card FM-радіо Часи та таймер вимкнення Два комутовані входи PC/AUX Пульт дистанційного керування Можливість настінного кріплення сателітів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Real-el |
| Материал корпуса | МДФ |
| Тип | Встраиваемая |
| Пользовательские характеристики | |
| 3.5 мм (mini-jack) | Нет |
| 6.5 мм (jack) | Нет |
| AirPlay | Нет |
| Bluetooth | Да |
| Chromecast | Нет |
| Coaxial | Нет |
| Ethernet | Нет |
| FM-приемник | Да |
| HDMI ARC | Нет |
| NFC | Нет |
| RCA | Да |
| S/PDIF | Нет |
| USB | Да |
| USB Type-A | Нет |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| XLR / TRS / TS | Нет |
| microUSB | Нет |
| Аудио | AUX |
| Вес общий | 6.2 кг |
| Время работы | - |
| Габариты общие | - |
| Габариты сабвуфера | 165 х 325 х 282 мм |
| Габариты сателлитов | 104 х 180 х 92 мм |
| Диаметр динамиков сабвуфера | 134 мм |
| Диаметр динамиков сателлитов | 80 мм, 37 мм |
| Другие интерфейсы | Нет |
| Кардридер | Да |
| Количество колонок | 2 шт |
| Количество полос | нет данных |
| Комплект поставки | 2 динамика-сателлита, сабвуфер, руководство пользователя |
| Материал корпуса сабвуфера | МДФ |
| Материал корпуса сателлитов | МДФ |
| Мощность сабвуфера | 30 Вт |
| Мощность сателлитов | 2 х 12,5 Вт |
| Питание | от сети |
| Подсветка | Да |
| Сабвуфер | Да |
| Соотношение сигнал/шум | нет данных |
| Формат акустики | 2.1 |
| Цвет | Черный |
| Частотный диапазон | 150 – 20 000 Гц |
| Частотный диапазон сабвуфера | 45 – 150 Гц |
| пульт ДУ | Да |
Информация для заказа
- Цена: 5 460 ₴






