
Акумуляторна батарея LogicPower 12.8 V 300 AH (3840 Wh) з BT (Smart BMS 200A) LiFePO4 Чорний 20312
41 926 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP30383
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Акумулятори нового покоління LiFePO4 мають високий КПД (до 94%), низьке саморозрядження та широкий діапазон робочих температур (-20 ~ +60 °C). Акумулятори LiFePO4 швидко заряджаються, повністю герметичні (можна експлуатуватися в будь-якому положенні) та мають компактні розміри. Все сказане вище робить LiFePO4 незамінними для тих, хто шукає найкращий літієвий аккумулятор для ДБЖ. Принцип роботи ДБЖ із зовнішнім аккумулятором побудований так, що коли із загальної мережі зникає електроенергія, акумулятор віддає накопичену ємність споживачеві (виходить розряд батареї), а потім після вмикання живлення в мережу ДБЖ автоматично заряджає акумулятор. Практичне застосування показало, що універсальний LiFePO4 акумулятор сумісний не з усіма типами ДБР. Більшість стандартних джерел безперебійного живлення «не бачать» розряджень літієвий АКБ і, як наслідок, не заряджають його. Якщо Вам потрібний акумулятор для ІБП, і Ви не знаєте, як краще, вибирайте літій-залізо-фосфатні акумуляторні батареї для безперебійника від LogicPower. Технічні фахівці LogicPower розробили та впровадили унікальну схему, що дає змогу всім модифікаціям джерел безперебійного живлення без проблем заряджати акумулятори LiFePO4.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | нет данных г |
| Высота | 255 мм см |
| Диапазон ёмкости | выше 85 А·ч |
| Емкость батареи | 300 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 100 А |
| Максимальный ток разряда | 200 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | нет данных |
| Номинальное напряжение | 12.8 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20°C до +60°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | нет данных |
| Тип АКБ | LiFePO4 |
| Тип клемм | T11 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 194 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 41 926 ₴



