Покращень ComfortView Plus. Зменшує шкідливе випромінювання синього світла до 35% для комфорту протягом усього дня без шкоди для кольору. Частота оновлення 100 Гц забезпечує менше мерехтіння, плавніше прокручування та плавніший рух. Яскраві кольори. Широка кольорова гама з до 16,7 мільйона кольорів екрана 99% sRGB. Інноваційний дизайн. Цей монітор тщательно виготовлений з екологічно чистих матеріалів, зокрема 85% переробленого пластику з переробленим після використання пластиком і з пластиком замкнутого циклу виробництва ITE. Крім того, також із 50% переробленої сталі, 100% перероблень алюміній і щонайменше 20% переробленого скла. Режим PowerNap у Dell Display Manager зменшує енергоспоживання до 14,8%. Цей монитор сертифікований ENERGY STAR 8.0, має логотип TCO Certified Edge та зареєстрований EPEAT Gold у Climate+. Завдяки Climate+ цей монітор відповідає найкращим галузевим практикам зменшення викидів вуглецю. Пакування з низьким впливом на довкілля Цей монітор постачається з меншою кількістю пластику та в коробці, виготовленої зі 100% відновлюваних матеріалів, які самі підлягають переробленню. Dell переходитиме до ударостійкого рішення, повністю ґрунтується на оптоволокні, а також безпечніший для довкілля.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Тип матрицы | IPS |
| Разрешение экрана | 1920x1080 |
| Частота обновления | 100 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Kensington Lock | Да |
| VESA | 100х100 мм |
| VGA (D-Sub) | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Вес | 3.12 кг г |
| Время реакции | 5 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 538.64х364-496.53х181.75 мм |
| Диагональ | 23" - 24.9" |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Дополнительные разъемы | 1хUSB Type-B, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | Нет |
| Изогнутый экран | Нет |
| Контрастность | 1500:1 |
| Концентратор USB | 3хUSB3.2 |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | Да |
| Потребляемая мощность (в работе) | 11.7 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
| Яркость | 250 кд/м2 cd/m² |
Информация для заказа
- Цена: 9 639 ₴







