Накопичувачі WD Purple розроблені спеціально для відеоспостереження для витримування підвищених перепадів температури та вібрації обладнання серед NVR. Стандартний накопичувач для настільних ПК розрахований на короткі проміжки годин, а не жорстку цілодобову роботу системи відеоспостереження високої роздільної здатності. Купуючи WD Purple, ви отримуєте надійне сховище класу відеоспостереження, перевірене на сумісність із широким спектром систем безпеки. Ексклюзивна технологія AllFrame допомагає знизити втрату кадрів та покращити загальне відтворення відео.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Габариты | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Дополнительная информация | эксклюзивная технология Western Digital AllFrame |
| Максимальный уровень шума | 24 дБ |
| Объем буфера | 256 MB |
| Объем накопителя | 3 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | нет данных |
| Потербление мощности в режиме простоя | нет данных |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 6 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 60°C |
| Серия | Purple |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | нет данных |
| Среднее время поиска | нет данных |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 30 Gs / при хранении: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 5 266 ₴


