
Накопичувач HDD SATA 6.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST6000VX009) 3.5" 23280
15 641 ₴
- Готово к отправке
- Код: ST6000VX009
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Докладні дані відеоспостереження. Зберігайте більше. Жорсткий диск серії SkyHawk від Seagate спроектований для цілодобового записування з мережевих та цифрових відеореєстраторів. Ліміт робочого навантаження диска втричі вищий, ніж у звичайних дисків для настільних ПК, а покращена мікропрограма ImagePerfect підтримує до 64 HD-камер і мінімізує прості та пропущені кадри. SkyHawk — це ефективно Інноваційна мікропрограма ImagePerfect забезпечує якісне безперебійне цілодобове записування потокового відео в системах відеоспостереження, гарантуючи надійний захист для вашого бізнесу. Спокій і безпека Будьте впевнені: зі SkyHawk у вас не пропаде жодного кадру, хоч у яких умовах працює ваша система відеоспостереження. Ці диски витримують високі робочі навантаження, вирізняються низьким енергоспоживанням та обладнані датчиками обертової вібрації, завдяки чому працюють довше та надійніше. Діапазон їхньої робочої температури становить від 0 °C до 70 °C, а антикорозійне покриття захищає від негоди. Підвищена продуктивність та тривалість роботи Диски SkyHawk чудово підходять для багатодискових систем і за потреби легко масштабуються. Завдяки оптимізації для RAID-масивів ці накопичувачі забезпечують тривалу роботу систем відеоспостереження на місцях. Датчики обертальної вібрації забезпечують надійну роботу в цифрових та мережевих системах відеоспостереження на 8 дисків і більше. Датчики обертальної вібрації у середовищах з RAID-масивами забезпечують продуктивність накопичувача, підвищуючи його стійкість до вібрації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для видеонаблюдения |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 630 г г |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Высота | 26.1 мм см |
| Габариты | 146.99 х 101.85 х 20.2 мм |
| Дополнительная информация | - |
| Максимальный уровень шума | 23 дБ |
| Объем буфера | 256 MB |
| Объем накопителя | 6 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | 0.25 Вт |
| Потербление мощности в режиме простоя | 3.4 Вт |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 5.3 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 65°C |
| Серия | SkyHawk |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |
| Среднее время поиска | 6 мс |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | нет данных |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 15 641 ₴




