
Накопичувач SSD 1 TB Kingston KC3000 M.2 2280 PCIe 4.0 x4 NVMe 3D TLC (SKC3000S/1024G) M.2 2280 39765
14 551 ₴
- Готово к отправке
- Код: SKC3000S/1024G
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Kingston KC3000 PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD забезпечує новий рівень продуктивності завдяки новітньому контролеру Gen 4x4 NVMe та технології пам'яті 3D TLC NAND. Модернізуйте сховище та підвищіть надійність системи, щоб справлятися з вимогливими робочими навантаженнями та збільшити продуктивність програмних застосунків, таких як 3D-рендеринг та створення контенту з роздільною здатністю 4K+. Маючи неймовірну швидкість читання/записування, ці накопичувачі забезпечують покращений робочий процес на високопродуктивних настільних та портативних комп'ютерах. Вони ідеально підходять для досвідчених користувачів, яким необхідні найвищі швидкості з доступних на ринку. Компактна конструкція M.2 2280 легко встановлюється в системні плати та забезпечує високу гнучкість для прогресивних користувачів, які цінують швидкість відкликання та чудову годину завантаження.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Интерфейс | PCI Express 4.0 x4 |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | М.2 2280 |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 900 000/1 000 000 |
| TBW (ресурс записей) | 800 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 80 х 22 х 2.1 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM |
| Контроллер | Phison E18 |
| Максимальная скорость записи | 4001 МБ/с и более |
| Максимальная скорость чтения | 3501 МБ/с и более |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 1 ТБ |
| Объем памяти | 0.96 - 1 ТБ |
| Поддержка NVMe | Да |
| Потребление энергии | 6.3 Вт |
| Ресурс записей | 501 - 800 ТБ |
| Серия | Kingston KC3000 |
| Скорость записи | 6000 МБ/сек |
| Скорость чтения | 7000 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударостойкость | Да |
| Энергопотребление | чтение: 2.8 Вт; запись: 6.3 Вт; ожидание: 0.0005 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 14 551 ₴









