
Комутатор ZYXEL GS1900-24HPv2 (GS190024HPV2-EU0101F) (24xGE PoE+, 2хSFP, POE 170W, WebSmart) Так 33308
22 841 ₴
- В наличии
- Код: GS190024HPV2-EU0101F
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія GS1900 містить моделі без вентилятора та з вбудованим інтелектуальним вентилятором. Інтелектуальний вентилятор призначений для автоматичного регулювання швидкості залежно від температури пристрою. Під час роботи комутатора звук практично не чути. Він ідеально підходить для офісу. Інтелектуальний PoE+ живить більше пристроїв Моделі з PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) використовують режим споживання PoE за замовчуванням, який забезпечує лише фактичну потужність, необхідну для ваших мережевих пристроїв, резервує інше та оптимізує свій бюджет потужності. Це означає, що один комутатор може живити більше точок доступу, IP-камер та VoIP-телефонів, що забезпечує кращу рентабельність інвестицій для вашого бізнесу. Всі вони підтримують протокол IEEE 802.3at, що забезпечує максимум 30 Вт на порт. Висока гігабітна продуктивність для SMB GS1900 - це серія комутаторів із повноцінною неблокувальною матрицею та полосою пропускання до 1 Гбіт/с на порт. Ідеальне оновлення для некерованих комутаторів та чудовий вибір для малих та середніх підприємств, які хочуть користуватися високошвидкісними мережевими програмами для бізнесу на повній швидкості. Зручне та інтуїтивно зрозуміле керування Смарт-комутатори серії GS1900 має вебінтерфейс для зручного керування розширеними функціями, як-от VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 та запобігання DoS-атак. Крім того, зручний майстер допомагає швидко встановити та настроїти.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ZYXEL |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 26 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 2 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 170 Вт |
| Вес | 3500 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 24 порта |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Нет |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 206.5 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 26 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 441 х 270 х 45 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | настраиваемый (smart) |
| Тип охлаждения | пассивное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 22 841 ₴


