Однофазні ДБЖ IST3 (1-10 кВА) є лінійкою онлайн-ІБП AEC з підвійним перетворенням і являють собою опорні ДБЖ потужністю від 1 кВА до 10 кВА. У ДБЖ серії IST3 використовують інноваційні технології IGBT, що забезпечують КПД до 96% і єдиний вихідний коефіцієнт потужності. ДБЖ доступні в моделях із внутрішніми батареями або в поєднанні із зовнішніми акумуляторними шафами для збільшення години роботи. ДБЖ потужністю 6 кВА та 10 кВА обладнані ручним байпасним роз'єднувачем, що дає змогу здійснювати технічне обслуговування без переривання роботи. ДБЖ відповідають стандарту CEI 0-16.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | AEC |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Время переключения | 0 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 120-295 В |
| Габариты (ШхВхГ) | 190х400х330 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 3 |
| Количество батарей | без батареи |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | 2820 Вт |
| Мощность активная (диапазон) | 2501-5000 Вт |
| Мощность полная | 3000 VA |
| Мощность полная (диапазон) | 2000-3000 VA |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | 12 В |
| Тип | непрерывного действия (On-line) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 16 085 ₴


