
Накопичувач SSD 512GB Kingston KC600 mSATA SATAIII 3D TLC (SKC600MS/512G) mSATA 34299
7 956 ₴
- Готово к отправке
- Код: SKC600MS/512G
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
KC600 від компанії Kingston - це твердотільний накопичувач (SSD) повнофункціональної ємності, розроблений для забезпечення виняткової продуктивності та функціональної чутливості системи. Він вирізняється безпрецедентно малою годиною початкового завантаження, а також високою швидкістю завантаження та передавання даних. Накопичувач постачається у форм-факторах 2,5 дюйма та mSATA та обладнань інтерфейсом SATA 3.0 зі зворотною сумісністю. У накопичувачі KC600 застосовується нова технологія пам'яті 3D TLC NAND з підтримкою комплексного пакету безпеки, який містить 256-бітне апаратне шифрування AES, TCG Opal та eDrive.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | mSATA |
| Пользовательские характеристики | |
| IOPS (чтение/запись) | 90 000/80 000 |
| TBW (ресурс записей) | 300 TБ |
| Время наработки на отказ | 2 млн часов |
| Габариты | 50.8 x 29.85 x 4.85 мм |
| Для компьютеров | Да |
| Для ноутбуков | Да |
| Дополнительные данные | Поддержка TRIM |
| Интерфейс | SATAIII |
| Контроллер | SM2259 |
| Максимальная скорость записи | 1000 МБ/с и менее |
| Максимальная скорость чтения | 1000 МБ/с и менее |
| Наличие подсветки | Нет |
| Объем накопителя | 512 ГБ |
| Объем памяти | 480 - 512 ГБ |
| Поддержка NVMe | отсутствует |
| Потребление энергии | 2.4 Вт |
| Ресурс записей | 201 - 500 ТБ |
| Серия | Kingston KC600 |
| Скорость записи | 520 МБ/сек |
| Скорость чтения | 550 МБ/сек |
| Тип памяти | 3D TLC |
| Ударостойкость | Да |
| Энергопотребление | чтение:1.2 Вт; запись: 2.4 Вт; ожидание: 0.08 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 7 956 ₴







