
Мікрохвильова піч LG MS2042DY соло 22566
5 207 ₴
- В наличии
- Код: MS2042DY
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оцініть нові можливості приготування їжі з новою мікрохвильовою піччю LG MS-2042DY (MS2042DY). Головна перевага запропонованої моделі — поєднання компактних розмірів і практичності. Мікрохвильова піч LG MS-2042DY (MS2042DY) має об'єм 20 л, а її габарити становить 455x252x320 мм. Для зручності відчинення дверей передбачена спеціальна відкидна клавіша, а керування роботою цього пристрою відбувається за допомогою сенсорної панелі та 4-Digit LED-дисплея. Поворотний столик діаметр якого становить 245 мм, дасть Вам розмістити всі необхідні продукти. Вбудована функція автоприготування надасть Вам можливість доводити улюблені страви до готовності простим натисканням кількох клавіатур, а чотири режими авторозморожування лишатимуть потреби чекати, доки заморожені м'ясо чи риба будуть придатні для подальшого приготування. Міцне внутрішнє покриття чудово чиститься та стійке до можливих пошкоджень. Додатковим перевагою запропонованої моделі є її оригінальний дизайн, у якому сріблястий колір корпусу з'єднаний із лаконічністю деталей. Габарити (ШхВхГ): 455 x 252 x 320 мм Вес: 10 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LG |
| Внутреннее покрытие | эмаль |
| Цвет корпуса | Белый |
| Характеристики гриля | |
| Вертел | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматические программы | Да |
| Блюдо для хрустящей корочки | Нет |
| Выпечка | Нет |
| Габариты (В х Ш х Г) | 284 х 455 х 312 мм |
| Диаметр поворотного стола | 24.5 см |
| Инверторная система | Нет |
| Максимальная мощность гриля | Нет |
| Мощность СВЧ | 700 Вт |
| Наличие дисплея | с дисплеем |
| Откидная дверца | Нет |
| Пароварка | Нет |
| Размораживание | Да |
| Разогрев | Да |
| Решетка для гриля | Нет |
| Тип | соло |
| Тип гриля | без гриля |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
| Тип управления | кнопочное |
| Ширина | 45.1 - 50 см см |
Информация для заказа
- Цена: 5 207 ₴








