
Аккумуляторна батарея EnerGenie 12 V 12 AH (BAT-12V12AH) AGM Чорний 21284
1 611 ₴
- В наличии
- Код: BAT-12V12AH
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумуляторна батарея для джерела безперебійного живлення є невіддільним елементом, завдяки ній, обладнання і далі працює в разі вимкненої електроенергії. В ємністю 12 А·год. Також ця батарея характеризується низькими рівнями саморозряджання. автоматично заряджаються у будь-який годину, коли джерело під'єднане до мережі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.4 кг г |
| Высота | 95 мм см |
| Диапазон ёмкости | 10 - 18 А·ч |
| Емкость батареи | 12 А·ч |
| Максимальный ток заряда | 3.6 А |
| Максимальный ток разряда | 180 А |
| Материал корпуса | Пластик |
| Наличие дисплея | без дисплея |
| Номинальная рабочая температура, °C | 25°C |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Рабочий диапазон температур, °C | от -20°C до +50°C |
| Саморазряд (при 25°C от начальной емкости за год) | 40 % |
| Тип АКБ | AGM |
| Тип клемм | F2 |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 98 мм см |
Информация для заказа
- Цена: 1 611 ₴
