
Комутатор MikroTik CRS354-48P-4S+2Q+RM (48xGE PoE+, 4xSFP+, 2xQSFP+, 750W max, L3) QCA9531 650 МГц 29372
46 868 ₴
- Нет в наличии
- Код: CRS354-48P-4S+2Q+RM
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM — це керований комутатор 3-го рівня (Layer 3), який має такі порти: 48 Ethernet портів 1 Гбіт/с; 4 оптичні порти 10G SFP+ (підтримуються модулі 1.25G SFP та 10G SFP+); 2 оптичні порти 40G SFP+; 1 консольний COM-порт у форматі RJ-45 для обслуговування; 1 Ethernet порт 100 Мбіт/с для керування. Ззаду корпусу розташовано два роз'єми 220 В для резервування живлення. Якщо на одній із ліній пропаде напруга, комутатор автоматично перемкнеться на другу лінію живлення без перезавантаження. Для охолодження пристрою встановлені кулери з автоматичним регулюванням швидкості обертання. Кріплення "ушки" дають змогу встановити комутатор 19-дюймової серверної стійки або шафи. MikroTik CRS354-48G-4S+2Q+RM підійде для встановлення в мережах вимогливих до навантаження та надійності. Він має чудове поєднання "ціна-якість". Купивши цей комутатор, ви отримаєте величезний функціонал за невеликі гроші.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | 1 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 48 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | 2 |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | Нет |
| SFP+ | 4 |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 700 Вт |
| Вес | 4500 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 48 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 800 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 56 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 443 x 297 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | активное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L3 |
| Форм-фактор | стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 46 868 ₴






