Персональний комп'ютер моноблок Acer Aspire C24-1300 - це стильний моноблок із 23.8-дюймовим Full HD-екраном, який ідеально підходить для розваг та роботи. Внутрішній процесор AMD забезпечує надійну продуктивність і швидку роботу. ПК має різні роз'єми для під'єднання пристроїв та можливість розширення, що робить його универсальним для користувачів. Комп'ютер має вбудований Wi-Fi модуль для зручного підключення до мережі. Acer Aspire C24-1300 - це високоякісний вибір для вашого будинку чи офісу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 7520U |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Нет |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | 5 |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 2 + 1 Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Базовая частота процессора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габариты (ШхВхГ) | 542.1x432.9x38.26 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Емкость HDD накопителя | Нет |
| Емкость SSD накопителя | 512 ГБ |
| Кардридер | Да |
| Количество ядер | 4 |
| Микрофон | Да |
| Модель видеокарты | AMD Radeon 610M |
| Мощность БП | 65 Вт |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920х1080 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
Информация для заказа
- Цена: 28 559 ₴






