Моноблоковий комп'ютер ASUS M3702WFA оснащений процесором AMD Ryzen 5 7520U, що легко справляється з повсякденними завданнями, а також бездротовим модулем Wi-Fi 6E, що забезпечує надшвидке та стабільне мережеве з'єднання. Завдяки тонкій рамці (технологія NanoEdge) співвідношення площі екрану до панелі становить аж 91%, сприяючи підвищенню продуктивності. Цей високоякісний широкоформатний дисплей відтворює 100% відтінків кольорового простору sRGB і має широкі куточки огляду (178°), що дає змогу насолоджуватися справді чудовим зображенням. Обладнаний також сучасною аудіосистемою ASUS SonicMaster Premium з підтримкою технології Dolby Atmos та двостороннього усунення шумів на основі ШІ, ASUS M3702WFA занурить вас у яскраву атмосферу мультимедійних розваг. Моноблоковий комп'ютер ASUS M3702WFA дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge має майже невидиму раму, займаючи аж 91% передньої панелі. Цей дисплей може похвалитися великими углами огляду (178°) та широким кольоровим охопленням (100% sRGB), тому зображення завжди має яскравий та реалістичний вигляд. 27-дюймовий сенсорний дисплей із роздільною здатністю Full HD (1920 x1080) та матовим покриттям випромінює низький рівень синього світла (підтверджено сертифікацією TUV Rheinland), що забезпечує комфорт для очей під час тривалого перебування на комп'ютері. Насичені кольори Моноблок ASUS M3702WFA оснащений дисплеєм NanoEdge з широкими углами огляду (178°) та підвищеною частотою оновлення (75 Гц), тому зображення завжди має чіткий вигляд і не відчуває спотворень кольору під час погляду на екран під кутом. Технологія ASUS Splendid забезпечує точне передування кольору будь-якого зображення: захід сонця, чистого голубого неба або тонких відтінків шкіри. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольору, щоб зображення мало ще більший вигляд. Фазоінверторні динаміки Щоб забезпечити повне занурення у мультимедійний світ, ASUS M3702WFA має потужну аудіосистему. Вбудовані стереодинаміки фазоінверторної конструкції, які зазвичай застосовуються в аудіосистемах класу hi-fi, мають загальну потужність 6 ватів і забезпечують кришталево чисте звучання з глибокими басами, захоплюючими з перших нот. Завдяки технології Dolby Atmos склепінний стереозвук не просто відтворюється через лівий та правий канали. Натомість він із високою точністю позиціюється навколо вас, створюючи ефект просторового об'ємного звучання, який повністю занурює вас в атмосферу музики чи фільму. Технологія SonicMaster Ексклюзивна технологія SonicMaster, розроблена командою аудіоінженерів ASUS Golden Ear, поєднує в собі добірні компоненти та інтелектуальне програмне забезпечення, що гарантує високоякісне звучання під час перегляду фільмів, прослуховування музики та в іграх. Витончений мінімалістичний дизайн Моноблоковий комп'ютер ASUS M3702WFA має сучасний мінімалістичний дизайн з оригінальною вбудованою підставкою. Завдяки стійкості та витонченому вигляду він ідеально впишеться практично в будь-яку обставу — від сучасного будинку до офісу. Для будь-яких завдань Оснащень новим енергоефективним процесором AMD Ryzen 5 7520U, моноблок ASUS M3702WFA забезпечує багатоядерну продуктивність та ефективність, щоб упоратися з будь-яким робочим навантаженням. Крім того, дискова підсистема на основі SSD об'ємом до 1 ТБ, забезпечує надзвичайно високу швидкість читання та запису даних для продуктивної та творчої роботи без зупинок. Одним словом, ASUS M3702WFA надає продуктивність для реальної багатозадачності, тож яке б завдання не стояло перед вами, ви справитеся з ним із легкістю! Усунення шумів за допомогою ШІ Моноблок ASUS M3702WFA підтримує технологію інтелектуального шумозаглушення, яка підвищує якість голосового зв'язку. Заснована на штучному інтелекті з машинним навчанням, вона покращує як вихідний, так і вхідний аудіосигнал, відфільтровуючи сторонні звуки. Натисніть кнопку відтворення, щоб випробувати систему інтелектуального шумозаглушення. Ефекти камери ASUS AiSense: завжди маєте чудовий вигляд під час відеодзвінків Камера ASUS AiSense забезпечує високу якість відеодзвінків і робить все, щоб ви мали найкращий вигляд під час віртуальних конференцій. Швидке та надійне під'єднання Завдяки входу HDMI на моноблок ASUS M3702WFA можна виводити відео- та аудіосигнал із будь-якого пристрою, обладнаного виходом HDMI, ноутбука, мобільного пристрою, ігрової консолі або ТВ-приставки. Моноблок має три порти USB 3.2 Gen 1 (для периферії), вихід HDMI для під'єднання додаткового зовнішнього дисплея, а також кардрідер SD. ASUS M3702WFA також має гніздо для замку Kensington для простої та ефективної фізичної захисту. Wi-Fi 6 2x2 ASUS M3702WFA може обладнуватися дводіапазонним модулем стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) з конфігурацією антен 2x2 для швидкісного з'єднання, що втричі перевищує швидкість Wi-Fi 5.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Модель процессора | 7520U |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Нет |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Базовая частота процессора | 2.8 - 4.3 ГГц |
| Веб-камера | 2 МП |
| Габариты (ШхВхГ) | 613х456х217 мм |
| Диагональ экрана | 27" |
| Емкость HDD накопителя | Нет |
| Емкость SSD накопителя | 1 ТБ |
| Кардридер | Да |
| Клавиатура и мышь в комплекте | проводные |
| Микрофон | Да |
| Модель видеокарты | AMD Radeon Graphics |
| Мощность БП | 90 Вт |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Разрешение экрана | 1920х1080 |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
Информация для заказа
- Цена: 35 399 ₴










