
Блок живлення Asus ROG Thor 1600 W 80 Plus Titanium Aura OLED (90YE00K0-B0NA00) Чорний 20816
37 562 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90YE00K0-B0NA00
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Вища втілення Thor — це перероблене ядро, яке забезпечує вищу енергоефективність, покращене охолодження та нижчий рівень шуму для неймовірних машин, що збивають усе на своєму шляху.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 133А |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 6 |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 10 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 12 |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 190х150х86 мм |
| КПД | 94% |
| Модульное подключение | Да |
| Наличие подсветки | с подсветкой |
| Охлаждение | 1х135 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Titanium |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 37 562 ₴









