
Мікрохвильова піч Samsung MS23A7118AK/UA соло 31876
12 647 ₴
- В наличии
- Код: MS23A7118AK/UA
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Система потрійного розподілу хвиль Упевніться, що все, що ви готуєте, ідеально готується. Унікальна система потрійного розподілу хвиль розподіляє хвилі у 3 напрямках, тому вони досягають шкірного кута та проникають у їжу в декількох напрямках. Це гарантує, що все готується набагато ретельніше та рівномірніше. Біокерамічне покриття — 10 років гарантії Прибирати після приготування набагато легше. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких очисних засобів. Німецький інститут Гогенштейна затвердивши його, покриття має антибактеріальні властивості та видаляє 99,9% бактерій. Крім того, покриття не втрачає кольору після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і слугує довго.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Дисплей | Да |
| Состояние | Новое |
| Тип управления | Сенсорное |
| Цвет корпуса | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее покрытие | биокерамика |
| Габариты | 489 х 275 х 346 мм |
| Габариты ниши для встраивания | нет данных |
| Диаметр поддона | 28.8 см |
| Максимальная мощность гриля | - |
| Максимальная мощность микроволн | 800 Вт |
| Тип | соло |
| Тип гриля | Нет |
| Тип открытия дверцы | кнопка |
Информация для заказа
- Цена: 12 647 ₴



