
Настільна лампа LED ColorWay CW-DL02B-B Black Чорний 34370
1 115 ₴
- В наличии
- Код: CW-DL02B-B
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Настільна світлодіодна лампа ColorWay із вбудованим аккумулятором. Стильний дизайн та функціональні можливості роблять лампу ColorWay не тільки елегантним елементом інтер'єру, але й незамінним аксесуаром, що допомагає підвищити продуктивність та ефективність роботи. LED-лампа має вбудований аккумулятор об'ємом 1800 mAh, який забезпечує до 4 годин роботи без під'єднання до мережі, зарядити її можна від будь-якого джерела, обладнаного роз'ємом USB! Для під'єднання Вам не будуть потрібні додаткові спеціальні пристрої для заряджання, підійдуть роз'єми в комп'ютері, ноутбуку, зарядне пристрій для смартфона або PowerBank, це також просто, як зарядити телефон, що робить лампу по-справжньому мобільною! Сенсорна кнопка на корпусі забезпечує безшумне та м'яке керування девайсом. Для забезпечення комфортної роботи передбачено можливість управління яскравістю та кольоровою температурою освітлення. Залежно від потреби, користувач може встановити: холодне ранкове світло, що підвищує концентрацію, оптимальне для читання та навчання нейтральне денне світло або заспокійливе та знімає стреси тепле жовте світло. Світлові елементи забезпечують рівномірне розсіювання світла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Тип | Настольная лампа |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Smart-управление | Нет |
| Wi-Fi | Нет |
| ZigBee | Нет |
| Вид | офисная/рабочая |
| Габариты (ШхВхГ) | 150х369х150 мм |
| Голосовое управление | Нет |
| Диапазон мощности | менее 5 Вт |
| Диапазон цветовой температуры | с возможностью регулирования |
| Димминг | Да |
| Динамик | Нет |
| Для детей | Нет |
| Крепление | на подставке |
| Материал | Пластик |
| Напряжение | 220 В В |
| Питание | аккумулятор/USB |
| Пульт управления | Нет |
| Регулирование температуры освещения | Да |
| Режим изменения цвета | Нет |
| Таймер | Нет |
| Тип лампы | светодиодная (встроенная) |
| Удаленное управление | Нет |
| Цветовая температура | 2800 - 6000 K |
| Эффект рассеянного света | Нет |
| Яркость (световой поток) | 300 Лм |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴









