
IP камера Reolink P320 2.8 мм (RLC-510A) white 21296
3 879 ₴
- В наличии
- Код: P320 2.8 mm
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Reolink RLC-510A 5MP PoE IP-камера з функцією розпізнавання людей/транспортних засобів Розпізнавання людей/транспортних засобів 5 MP PoE Запис аудіо Зосередьтеся на справжніх загрозах Завдяки технології розпізнавання руху RLC-510A може відрізняти людей транспортні засоби від інших менш важливих об'єктів. Якщо камера зафіксує підозріле обличчя — вам одразу буде відправлено повідомлення-запобігання про опасность. Помилкові тривоги, через коліски дерев або через маленькі насекомі залишились у минулому. Висока якість: 5 Мп Super HD Маючи роздільну здатність 5 MP, IP-камера відеоспостереження RLC-510A може знімати відео надвисокої якості, ідеально фіксуючи найдрібніші деталі. Також камера має інтегрований мікрофон і може записувати звук. - Кут огляду 80° - Аудіо записування Спокій і безпека вночі Завдяки 18 інфрачервоним світлодіодам та передовій ІЧ-технології ви зможете чітко розглянути будь-який об'єкт навіть у повній темряві. Якщо камера зафіксує щось підозріле, вам одразу буде відправлено попередження про опасность. Відпочивайте спокійно вночі – ваш будинок під наглядом. - 18 ІЧ-світлодіодів - нічне бачення до 31 метра Інтервалне знімання — перегляньте весь день за хвилину Використовуйте камеру стеження для інтервального запису. Спостерігайте за 3D-друком, перегляньте весь процес будівництва будівель за кілька хвилин або зніміть неймовірно гарні кадри сходу та заходу сонця. Дивуйте гарне відео своїх рідних і близьких! Перегляд у режимі реальної години з будь-якого місця Перевірте ситуацію вдома, коли ви перебуваєте в дорозі або подивитесь, як там діти, коли ви зайняті на кухні. Все це зі звуком. Водонепроникна камера для використання на вулиці Міцний корпус робить цю розумну IP-камеру Reolink водонепроникною та стійкою до температурних перепадів. Вона чудово працює як усередині, так і ззовні вашого будинку, за будь-яких суворих погодних умов. Ступінь захисту IP66. Просте налаштування завдяки PoE Не потрібний кабель живлення або адаптер. Завдяки технології Power over Ethernet (PoE) RLC-510A може транслювати відео та отримувати живлення одночасно по одному мережевому кабелю. Контролюйте свій будинок або бізнес за допомогою мобільних застосунків За допомогою програм, таких як Reolink App або Client, ви можете контролувати ваш дім або бізнес, відреагувати на тривогу в будь-який час і з будь-якого місця. Просте відтворення та керування записами Ви можете не тільки відтворювати збережені відео для пошуку потрібної інформації, але й фільтрувати відео за моментами розпізнавання об'єктів та керувати шкалою години, щоб швидко знайти те, що потрібно. Визначення руху, повідомлення в режимі реального часу Отримуйте миттєві та правильні повідомлення про рух об'єктів у кадрі. Камера сповіститиме вас, щойно виявити рух. Налаштувавши чутливість до руху та розкладу, ви можете персоналізувати камеру, щоб зловити у кадр те, що вам справді потрібно. Типи повідомлень: - мобільне застосування: миттєві push-повідомлення на вашому смартфоні - e-mail: повідомлення на пошту з фрагментами записування або фотографіями - сирена: у разі виявлення руху камера може увімкнути потужну сирену або відтворити записане повідомлення Зона руху Ви можете налаштувати зону руху за потреби, встановивши, де на рух об'єкта буде реакція, а де ні. Гнучкі можливості записування: за рухом, 24/7 або за розкладом Камера забезпечує безперервний запис або запис кліпів за рухом. Це допоможе зберегти пам'ятні події, як-от перші кроки вашої дитини чи сюрприз-вечірку. Збереження записів Зберігати записи можна у кілька способів: - на MicroSD*: підтримується записування на флешносій - NVR: запис 24/7 на відеореєстратор Reolink *Підтримує картки пам'яті micro SD місткістю до 256 ГБ (не входить до комплекту). Орієнтовна година запису, що ґрунтується на бітрейтній камері за замовчуванням (6144 кбіт/с): 64GB – 24.2 години, 128GB – 48.5 години, 256GB – 97.1 години. Фактичний час запису залежить від параметрів. Результати можуть відрізнятись. Reolink NVR (робота з відеореєстратором) Якщо ви хочете зберігати відео протягом тривалого часу або керувати кількома камерами, краще під'єднати цю камеру до сумісного відеореєстратора Reolink NVR* або до системи камер відеоспостереження *для досягнення найкращого відтворення рекомендується використовувати мережеві відеореєстратори Reolink.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | REOLINK |
| Состояние | Новое |
| Тип камеры | IP |
| Интерфейсы | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Общие | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Объектив | |
| Тип объектива | Фиксированный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | Нет |
| Аудио | двусторонняя аудиосвязь |
| Аудио детекция | Нет |
| Дальность подсветки | 30 м и менее |
| Детектор движения | Да |
| Детектор лица | Нет |
| Диапазон рабочих температур | -10°C~+55°C |
| Дополнительные данные | поддержка Google Assistant, Reolink NVR |
| Звуковая сигнализация | Да |
| Интерфейсы | RJ-45 |
| Класс защиты | IP66 |
| Материал корпуса | Металл |
| Ночная съемка | Да |
| Определение номерных знаков | Нет |
| Определение пересечения линии | Нет |
| Поддержка 4G/LTE | Нет |
| Поддержка Wi-Fi | Нет |
| Поддержка РоЕ | Да |
| Работа от аккумуляторных батарей | Нет |
| Работа от солнечной батареи | Нет |
| Рабочее напряжение | 12 В |
| Размер матрицы | 1/2.7" |
| Размеры | 68 х 63 х 188 мм |
| Разрешение | 5 МП |
| Разрешение видео | 2880х1616 |
| Распознавание людей/автомобилей | Да |
| Световая сигнализация | Нет |
| Слот для карт памяти | MicroSD |
| Тип | проводные |
| Тип подсветки | ИК |
| Уведомление о вторжении в область | Да |
| Угол наклона | нет данных |
| Угол обзора по вертикали | 57° |
| Угол поворота | нет данных |
| Уличная | Да |
| Фокусное расстояние | 2.8 мм |
| Форм-фактор | корпусная (bullet) |
| Формат видео | H.264 |
| Цвет | white |
| Чувствительность | нет данных |
Информация для заказа
- Цена: 3 879 ₴









