
Комутатор MikroTik CRS112-8P-4S-IN (8xGE PoE, 4хSFP) Так 21758
10 700 ₴
- В наличии
- Код: CRS112-8P-4S-IN
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ця модель базується на одноядерному процесорі QCA8511 з тактовою частотою 400 МГц, обладнана 12 незалежними гігабітними портами — 8х Ethernet 100/1000 та 4х SFP для під'єднання оптоволокондного каналу зв'язку з підтримкою UpLink. У комплекті з комутатором постачається зовнішній блок живлення на 28 вольтів і 3.4 А. На задній панелі корпусу, крім основного гнізда DC Jack (18-28 вольтів), також розміщено додатковий такий самий роз'єм, але з вхідним напругою 48-57 вольтів ( відповідний блок живлення необхідно придбати окремо). Наявність двох роз'ємів живлення на комутаторі зумовлена підтримкою не тільки Passive PoE, але й стандарту 802.3af/at (тільки під час використання блоку живлення постійного струму з напругою 48-57 вольтів. Комутатор самостійно означити тип живлення на портах для шкірного під'єднаного девайса. Якщо використовується блок живлення 18-28 вольтів, то максимальний струм на порт не має перевищувати 1 А, і 450 мА, якщо використовується блок живлення на 48-57 вольтів. інші комутатори серії CRS, модель CRS112-8P-4S-IN завдяки використанню операційної системи. RouterOS об'єднує в собі функції повноцінного маршрутизатора та керованого комутатора з функціоналом L3.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Дополнительные | |
| Возможность монтажа в стойку | Да |
| Поддержка PoE | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) | 8 |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/10000 Мбіт/с) | Нет |
| Gigabit Ethernet (10/100/1000/2500 Мбит/с) | Нет |
| PoE In / PoE Out | нет / есть |
| QSFP | Нет |
| QSFP+ | Нет |
| QSFP28 | - |
| RS-232 (COM) | - |
| SFP | 4 |
| SFP+ | Нет |
| SFP28 | - |
| USB | Нет |
| Бюджет PoE | До 150 Вт |
| Вес | 1100 г г |
| Входит в комплект | коммутатор, набор для крепления в стойку, кабель питания, документация |
| Количество портов с поддержкой PoE | 8 портов |
| Комбо порт GE/SFP | Нет |
| Консольный порт | Да |
| Максимальная скорость LAN портів | 1 Гбит/с |
| Максимальное энергопотребление | 160 Вт |
| Материал корпуса | Металл |
| Общее количество портов | 13 |
| Поддержка PoE / PoE+ / PoE++ | есть / нет / нет |
| Размери (ШхВхГ) | 200 x 143 x 44 мм |
| Стекирование | Нет |
| Тип | управляемый |
| Тип охлаждения | активное |
| Управление | Да |
| Уровень управления | L2 |
| Форм-фактор | настольный + стоечный |
Информация для заказа
- Цена: 10 700 ₴
