
Монітор ASUS 31.5" ROG Strix XG32VC VA Black Curved (170Hz) Чорний 28558
31 215 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90LM03S0-B04170
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
32-дюймовий ігровий монітор WQHD (2560 x 1440) HDR із надшвидкою частотою оновлення 170 Гц (розгін), призначений для професійних геймерів та захоплюючого ігрового процесу. Година відкликання 1 мс (MPRT) разом з Adaptive-sync усуває двоїнні зображення та розриви, забезпечуючи чітке зображення в іграх із високою частотою кадрів. Підтримує як Adaptive-Sync із відеокартами NVIDIA GeForce, так і Freesync Premium із відеокартами AMD. Сумісність із відеокартами NVIDIA GeForce GTX 10, GTX 16, RTX 20 та новішими відеокартами. Технологія ASUS Extreme Low Motion Blur Sync (ELMB SYNC) дає змогу використовувати ELMB разом з G-SYNC Compatible, усуваючи ореолі та розриви, забезпечуючи чітке зображення в іграх із високою частотою кадрів. Технологія High Dynamic Range (HDR) з професійною кольоровою гамою забезпечує контрастність і кольоропередачу, що відповідає сертифікації DisplayHDR 400. Вихід Full HD та 1440P (2560 x 1440) за 120 Гц VRR на Xbox Series X/S.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Разрешение экрана | 2560х1440 |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | VA |
| Частота обновления | 170 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | отсутствует |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Безрамочный монитор | Да |
| Время реакции | 1 мс |
| Встроенная аудиосистема | отсутствует |
| Встроенная камера | Нет |
| Габариты (ШхВхГ) | 713х552х279 мм |
| Диагональ (диапазон) | 30" - 33.9" |
| Диагональ экрана | 31.5" |
| Дополнительные разъемы | 2хUSB3.1, 1хUSB Type-C |
| Игровые технологии | AMD FreeSync |
| Изогнутый экран | Да |
| Контрастность | 3000:1 |
| Концентратор USB | Нет |
| Крепление на стену | 100х100 мм |
| Мощность аудиосистемы | Нет |
| Поверхность экрана | матовая |
| Поворотный экран (Pivot) | отсутствует |
| Потребляемая мощность (в работе) | 38 Вт |
| Регулировка по высоте | Да |
| Сенсорный | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 31 215 ₴







