Дивовижна можливість повітряного потоку Можливе встановлення до 12 вентиляторів різного розміру. Він підтримує два 360-мм радіатори зверху та спереду, а також має проміжок 80 мм зверху та спереду для встановлення PUSH&PULL. Підтримка відеокарт серії RTX 40 Незалежно від того, довша, товстіша або важча відеокарта, вона повністю підтримує вертикальне або горизонтальне встановлення, а також має достатньо місця для забезпечення охолодження та вигину кабелю. Всенаправлений тримач відеокарти Тримач відеокарти можна відрегулювати різними способами, щоб підтримувати встановлення різних відеокарт. Кронштейни PCI-E, що перемикаються Вертикальний кронштейн GPU підтримує встановлення відеокарти вертикально без встановлення додаткового кронштейна, а також дає змогу одночасно встановити 2 вентилятори 60 мм. Багатофункціональна кришка кабелю Кришку кабелю можна переміщати для підтримки материнських плат E-ATX, а також можна встановити додатковий вентилятор за допомогою прикріпленого кронштейна вентилятора для покращення повітряного потоку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | Нет |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудио разъемы | 2 |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Боковая панель | Нет |
| Боковая панель (опция) | Нет |
| Верхняя панель | Нет |
| Верхняя панель (опция) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Возможность установки СВО | Да |
| Задняя панель | 1 х 120 мм |
| Задняя панель (опция) | 1 х 120 мм / 1 х 140 мм |
| Кардридер | Нет |
| Количество отсеков 2.5" | 5 |
| Количество отсеков 2.5"/ 3.5" | 2 |
| Количество отсеков 3.5" | Нет |
| Количество отсеков 5.25" | Нет |
| Количество установленных вентиляторов | 4 шт. |
| Максимальная высота кулера CPU | 175 мм |
| Максимальная длина видеокарты | 360 мм |
| Материал корпуса | металл/стекло |
| Мощность блока питания | без блока питания |
| На верхней панели | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задней панели | 120 мм / 140 мм |
| На боковой панели | Нет |
| На передней панели | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| Наличие бокового окна | Да |
| Нижняя панель (опция) | 2 х 120 мм |
| Передняя панель | 3 х 120 мм |
| Передняя панель (опция) | 3 х 120 мм / 3 х 140 мм |
| Подсветка | ARGB-подсветка |
| Пылевой фильтр | Да |
| Размеры корпуса | 235 x 510 x 505 мм |
| Расположение блока питания | нижнее |
| Расположение портов | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Да |
| Слоты карт расширения | 7 |
| Способ установки | вертикальный |
| Типоразмер | Midi Tower |
| Толщина металла | нет данных |
| Форм-фактор материнской платы | E-ATX/ATX/MicroATX/ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 8 971 ₴










