Повністю модульні блоки живлення CORSAIR RMx SHIFT Series обладнані революційним запатентованим бічним кабельним інтерфейсом, який забезпечує легкий доступ до всіх ваших з'єднань, що забезпечує винятково зручне та ефективне живлення за стандартом 80 PLUS Gold.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corsair |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Габаритные размеры | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| +12V1 | 100А |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Нет |
| 8-pin CPU | Нет |
| Floppy | Нет |
| Molex | 8 |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 8 |
| PCI-E 6pin | Нет |
| PCI-E 8pin | Нет |
| PFC (Power Factor Correction) | активный |
| SATA | 16 |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Габариты | 150х140х86 мм |
| КПД | 90% |
| Модульное подключение | Да |
| Охлаждение | 1х140 мм |
| Стандарт 80 PLUS | 80 Plus Gold |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 14 159 ₴

