
ДБЖ NJOY Aten Pro 2000 (PWUP-OL200AP-AZ01B), Online, 3 x Schuko, USB, LCD, метал Чорний 37660
24 495 ₴
- Нет в наличии
- Код: Aten Pro 2000
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ми розробили серію Aten, щоб запропонувати рішення для обладнання, яке дуже чутливе до коливань потужності та завжди потребує захисту. Оскільки ми знаємо, наскільки важливою є ваша робота, ми пропонуємо один продукт із підвійним перетворенням для серверів або мереж передавання даних і голосу. Aten PRO 2000 підтримує неперервну роботу в разі вимкнення електроенергії, колінь і стрибків напруги з нульовим часом перемикання. Це той продукт, який вселяє у вас довіру та впевненість у потрібну годину. Якість електроживлення має вирішальне значення для такого обладнання і не тільки. На нього завжди має подаватися напруга, яка постійно відповідає номінальним параметрам.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 17 кг г |
| Время переключения | 4 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 160-300 В |
| Выходное напряжение | 230 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 397х145х220 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 3 |
| Количество батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | 1800 Вт |
| Мощность полная | 2000 VA |
| Назначение | коммерческие |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | непрерывного действия (On-line) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 24 495 ₴



