
Корпус Asus Prime AP201 Black Tempered Glass без БР (90DC00G0-B39010) Black 23799
5 871 ₴
- Готово к отправке
- Код: 90DC00G0-B39010
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ASUS Prime AP201 - це стильний 33-літровий корпус MicroATX з бічними панелями, що не потребують інструментів і квазіфільтруючою сіткою, з підтримкою 360-мм кулерів, відеокарт завдовжки до 338 мм і стандартних блоків живлення ATX. Сітчаста конструкція, що складається з понад 57 000 прецизійно оброблених отворів діаметром 1,5 мм, збільшує потік повітря та забезпечує огляд компонентів вашої збірки. Завдяки підтримці 280- та 360-мм радіаторів та шести вентиляторів, AP201 готовий впоратися з тепловим натиском високопродуктивного обладнання. 33 ЛІТРА ХОЛОДУ ASUS Prime AP201 — це прорив у дизайнерському корпусі microATX, що є високопродуктивною платформою з 360-мм кулерами AIO та графічними картами завдовжки до 338 мм у компактному 33-літровому корпусі. Бічні панелі з квасолювальною сіткою, що не потребують використання інструментів, також забезпечують легкий доступ та покращений повітряний потік, а також доповнюють виразну мінімалістську естетику, яка може стати центральним елементом будь-якої збірки ПК своїми руками. ДИШАТИ ВІЛЬНО Набір конструкції AP201 складається з понад 57 000 прецизійно оброблених отворів діаметром 1,5 мм, структурованих таким чином, щоб збільшити потік повітря, знизити попадання пилу та в сукупності забезпечити привабливий огляд компонентів вашої складання. Залишається охлажденим Завдяки підтримці 280- та 360-мм радіаторів і до 6 вентиляторів, AP201 готовий впоратися з тепловим напором високопродуктивного обладнання. Знімний пиловий фільтр Два кріплення для 120-мм вентиляторів у нижній частині AP201 обладнані пиловим фільтром, який можна зняти для легкого очищення або ще більшого збільшення потоку повітря. ЗАВАНТАЖЕННЯ Незважаючи на компактний розмір, AP201 підтримує стандартні блоки живлення ATX завдовжки до 180 мм, графічні карти завдовжки до 338 мм, користувальні конфігурації рідкого охолодження та різні пристрої зберігання даних. НЕГРАЩИЙ ДОСТУП Замість того, щоб залишити вас посипатися з гвинтами або потенційно неудобними петлями, бічні панелі AP201 використовують простий, але надійний затискний механізм для кріплення до корпусу. Це дає змогу легко їх знімати, коли ви хочете отримати доступ до внутрішніх частин корпусу та захищає їх від випадкового зміщення. Прибрано, як вам подобається AP201 оснащений розширеним лотоком для материнської плати зі стратегічним розташуванням вирізів і 32-міліметровим проміжком, що дає збірникам достатньо місця, щоб зібрати кабелі та створити чисту естетику для свого домашнього ПК. ШВИДКЕ З'ЄДНАННЯ Крім двох портів USB 3.2 Gen 1 типу A, на передній панелі AP201 також є порт Type-C, призначений для USB 3.2 Gen 2. . -G можуть використовувати цей порт для передачі даних зі швидкістю до 10 Гбіт/с.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форм-фактор | ATX |
| Пользовательские характеристики | |
| USB 2.0 | Нет |
| USB 3.х | 2 |
| USB Type-C | 1 |
| Аудио разъемы | 2 |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Боковая панель | Нет |
| Боковая панель (опция) | Нет |
| Верхняя панель | Нет |
| Верхняя панель (опция) | 3 х 120 мм / 2 х 140 мм |
| Возможность установки СВО | Да |
| Задняя панель | 1 х 120 мм |
| Задняя панель (опция) | 1 х 120 мм |
| Кардридер | Нет |
| Количество отсеков 2.5" | 1 |
| Количество отсеков 2.5"/ 3.5" | 3 |
| Количество отсеков 3.5" | Нет |
| Количество отсеков 5.25" | Нет |
| Количество установленных вентиляторов | 1 шт. |
| Максимальная высота кулера CPU | 170 мм |
| Максимальная длина видеокарты | 338 мм |
| Материал корпуса | металл/стекло |
| Мощность блока питания | без блока питания |
| На верхней панели | 120 мм / 140 мм / 240 мм / 280 мм / 360 мм |
| На задней панели | 120 мм |
| На боковой панели | Нет |
| На передней панели | Нет |
| Наличие бокового окна | Да |
| Нижняя панель (опция) | Нет |
| Передняя панель | Нет |
| Передняя панель (опция) | Нет |
| Подсветка | без подсветки |
| Пылевой фильтр | Да |
| Размеры корпуса | 205 х 350 х 460 мм |
| Расположение блока питания | верхнее |
| Расположение портов | на верхней панели |
| Сетка (Mesh) | Да |
| Слоты карт расширения | 4 |
| Способ установки | вертикальный |
| Типоразмер | Small Tower |
| Толщина металла | нет данных |
| Форм-фактор материнской платы | MicroATX/Mini-ITX |
| Цвет | Black |
Информация для заказа
- Цена: 5 871 ₴









