Для безкомпромісної продуктивності вибирайте моноблок Aspire серії C, адже він містить новітні процесори Intel, графічну карту та безліч можливостей надшвидкого під'єднання. Пристрій має вишуканий вигляд та ергономічний дизайн та пропонує серйозну потужність для вашої домашньої робочої станції. Безкомпромісна ефективність Досягайте нових рівнів ефективності з новітніми процесорами Intel Core та графічною картою NVIDIA, які задовольнять усі ваші потреби завдяки блискавичній пам'яті та твердотільному диску. Ваш ПК може більше Процесори Intel Core максимізують реальні показники продуктивності та співпраці завдяки ще більшій потужності, яка потрібна для багатозадачності та виконання завдань. Забезпечення всіх з'єднань Насолоджуйтесь швидким, надійним з'єднанням з Wi-Fi 6E. Aspire серії C також має Bluetooth 5.2 та повнофункціональний інтерфейс Thunderbolt 4 і підтримує широкий ряд варіантів під'єднання для всіх ваших периферійних пристроїв. Оптична чіткість Моделі Aspire C з різними розмірами дисплеїв та варіантами роздільної здатності мають вузькі рамки та неймовірне співвідношення розмірів дисплея та корпусу, екран із можливістю нахилу (від -5 до 25°) та технологію Acer BlueLightShield для комфортного перегляду. Конфіденційні відеодзвінки Завдяки вебкамері Super HD на 5 МП та двом стереомікрофонам залишайтеся на зв'язку з друзями та сім'єю так, ніби вони поруч. Крім того, зберігайте приватність особистого життя: зручний закрив для вебкамери забезпечить вам спокій. Яскравий вигляд Тонкий Aspire C з ергономічним та мінімалістським дизайном забезпечує виняткову економію місця та можливості впорядкування кабелів — він сумісний з VESA, його можна легко монтувати на стіні, щоб використовувати простір максимально без відвертаючих факторів. Acer EyeSense Ваш пристрій може виявляти присутність, увагу та намір користувача в реальному часі, що дає змогу покращити цифрову якість життя. Пристрій має такі розумні функції, як автоматичне затемнення екрану, заміна зображення з камери, аватари тощо, а з технологією Acer EyeSense воно стало ще розумнішим. Захистіть свою конфіденційність Автоматично блокуйте комп'ютер, коли сторонні користувачі спробують скористатися вашим пристроєм. У разі виявлення шпигунів ви також отримаєте сповіщення, щоб захистити свою конфіденційність. Енергоефективність Поліпшуйте енергоефективність невимушено та непомітно. Яскравість екрана зменшиться, коли ви відійдете від екрана, і збільшиться, коли ви повернетеся. Персоналізовані аватари Приєднуйтесь до зустрічі з власним аватаром залежно від вашого настрою чи особистості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 12450H |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Нет |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Корпус | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 1 |
| LAN | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Базовая частота процессора | 2.0 - 4.4 ГГц |
| Веб-камера | 5 МП |
| Габариты (ШхВхГ) | 540.4x405.2x37.3 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Емкость HDD накопителя | Нет |
| Емкость SSD накопителя | 1 ТБ |
| Кардридер | Нет |
| Количество ядер | 8 |
| Микрофон | Да |
| Модель видеокарты | Intel UHD Graphics |
| Мощность БП | 65 Вт |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920х1080 |
| Серия процессора | Intel Core i5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
Информация для заказа
- Цена: 33 959 ₴










