
Wi-Fi Mesh система Asus ZenWiFi BQ16 2pk White (90IG08K0-MO3N2V) white 27782
55 680 ₴
- В наличии
- Код: BQ16(W-2-PK)
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
BE25000 Quad Band WiFi 7 (802.11be) Mesh Router, покриття до 8000 кв. футів, два порти 10G, Smart Home Master з кількома SSID для IoT, VPN та батьківським контролем, безпека мережі без передплати, AiMesh, 4G, Мобільний модем 5G. - Потужний Wi-Fi 7 mesh створить ваш розумний будинок у майбутньому завдяки неймовірно швидкому чотиридіапазонному під'єднанню до 25000 Мбіт/с із технологією Multi-Link і 4096-QAM. — Ultimate AiMesh на основі штучного інтелекту забезпечує надійне зворотне з'єднання з покриттям до 8000 кв. (2pk) та багатофункціональну домашню мережу, яка масштабується з будь-яким розширюваним маршрутизатором ASUS. - Легко встановіть до трьох SSID за допомогою Smart Home Master для простого настроювання та керування пристроєм IoT, миттєвого VPN-з'єднання та зручного батьківського контролю. - Дванадцять внутрішніх антен і шістнадцять потужних передніх модулів усувають мертві зони Wi-Fi у всіх напрямках, а надійне розсіювання тепла підвищує надійність WiFi. - Встановіть постійний доступ до інтернету завдяки різним параметрам конфігурації WAN та зручному USB-порту, готовому для мобільного модему 4G LTE та 5G. - Залишайтесь у безпеці з комерційним класом AiProtection Pro на базі Trend Micro, скануванням безпеки одним дотиком, комплексною підтримкою VPN та мережевим VPN. - Розширений батьківський контроль покращує цифрове благополуччя завдяки миттєвому моніторингу, безпроблемним попереднім налаштуванням, налаштованому розкладу та налаштуванням нагород. ASUS ZenWiFi BQ16 Безтурботний Smart Home Mesh Серія ASUS ZenWiFi покращує ваш розумний будинок, що постійно розвивається, завдяки безтурботному Wi-Fi та мінімалістичному стилю. ASUS ZenWiFi BQ16 підіймає планку сітчастого Wi-Fi для всього будинку. Обладнаний передовою мережевою технологією Wi-Fi 7 mesh, він забезпечує безпрецедентне під'єднання до 16 потоків, неймовірно високу чотиридіапазонну швидкість до 25 Гбіт/с та оптимізовану AiMesh. Разом із надшвидкісними 10-гігабітними портами Ethernet і набором нових мережевих технологій, ця чотиридіапазонна сітчаста система Wi-Fi готова підготувати вашу розумну домашню мережу в майбутньому вже сьогодні. WiFi 7 Powering Premium Mesh Завдяки AiMesh ZenWiFi BQ16 є потужним мережевим рішенням для сучасних розумних будинків. ZenWiFi BQ16, призначений для того, щоб легко працювати навіть із найвимогливішими пристроями та мережевими навантаженнями, забезпечує неперевершене покриття до 8000 кв. футів із пакетом із двох пристроїв та стабільною, безпечною та функціональною мережею у всьому розумному будинку. Неперевершена транзитна мережа AiMesh Транспортна зв'язок AiMesh інтелектуально використовує WiFi 7 Multi-Link, автоматично агрегуючи або перемикаючись між декількома діапазонами для оптимізації продуктивності та низької затримки. Потужні алгоритми штучного інтелекту додатково аналізують умови мережі та плавно налаштовують транзитну мережу для надійнішої мережі навіть у переповненій середовищі WiFi. Висока продуктивність ASUS ZenWiFi BQ16 пропонує надійну, детально розроблену конструкцію, створену з нуля для виконання все більш вимогливих завдань розумного будинку. Завдяки високій обчислювальній потужності та передовому апаратному забезпеченню пристрій забезпечує чудову продуктивність Wi-Fi 7, надшвидкісний 10 Gigabit Ethernet та гнучкі варіанти під'єднання для розумних будинків із постійним під'єднанням.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 1.341 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц, 6 ГГц (трехдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 2 |
| Количество антенн | 12 шт |
| Количество портов LAN | 5 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор х2, блок питания х2, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 19 В |
| Площадь покрытия | 500+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 214 х 174.2 х 72 мм |
| Скорость Wi-Fi | 1376 + 5764 + 5764 + 11529 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 10 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | BE25000 |
| Тип | беспроводные |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | white |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 55 680 ₴




