
Накопичувач HDD SATA 4.0TB WD Ultrastar 7K6000 7200 rpm 256 МБ (HUS726T4TALE6L4/0B36040) 3.5" 35170
9 224 ₴
- Нет в наличии
- Код: 0B36040
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Жорсткий диск серії Ultrastar DC HC310 з інтерфейсом SATA 6 Гбіт/с та об'ємом 4 ТБ, має надійність корпоративного класу та призначень для серверів. Економна ємність. З жорсткими дисками серії Ultrastar DC HC310 ви зможете забезпечити необхідний обсяг, не виходячи за межі бюджету. Покращено продуктивність. Нова серія на 12% швидше за минуле покоління Ultrastar 7K6000. Готові до встановлення. Жорсткі диски Ultrastar DC HC310 призначені для традиційних серверних рішень.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Для сервера |
| Состояние | Новое |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Габариты | 147х101.6х26.1 мм |
| Интерфейс | SATAIII |
| Количество байт на сектор | нет данных |
| Наработка на отказ | 2 000 000 часов |
| Объем буфера | 256 МБ |
| Скорость вращения шпинделя | 7200 об/мин |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Энергопотребление | 7 Вт |
Информация для заказа
- Цена: 9 224 ₴
