ASUS AiO A3402WVAK-WPC0410 - це стильний моноблок з 23.8" дисплеєм Full HD AG, оснащений процесором Intel Core 3 100U з 16GB оперативної пам'яті та 512GB SSD для зберігання даних. Він має інтегровану графіку, під'єднання WiFi операційної системи Тонка екранна рамка Моноблоковий комп'ютер ASUS A3402 дуже тонкий і легкий, а його дисплей NanoEdge має майже невидиму рамку, займаючи аж 88% передньої панелі. 8-дюймовому дисплею з роздільною здатністю Full HD (1920 x 1080) все, що ви робите, виводиться в яскравих деталях, з дивовижними кольорами та контрастністю — для роботи або розваг. Насичені кольори sRGB), тому зображення завжди має наповнень і реалістичний вигляд. Технологія ASUS Splendid забезпечує точне передування кольору будь-якого зображення: заходу сонця, чистого голубого неба або тонких відтінків шкіри. Спеціальний режим Vivid збільшує загальний рівень насиченості кольору, щоб зображення мало ще більший вигляд. Тонкий та елегантний Під час створення образу моноблокового комп'ютера ASUS A3402 дизайнери та інженери ASUS намагалися мінімізувати кількість деталей, що відвертають увагу, але водночас зробити його максимально зручним у використанні. Витончена та міцна вбудована підставка дає змогу легко задати комфортний кут нахилу екрану. Для будь-яких завдань Обладнання новим енергоефективним процесором моноблок ASUS A3402 забезпечує багатоядерну продуктивність і ефективність, щоб упоратися з будь-яким робочим навантаженням. Крім того, дискова підсистема з підтримкою двох накопичувачів забезпечує дуже високу швидкість читання та запису даних для продуктивної та творчої роботи без зупинок, а також достатню місткість для зберігання фото- та відеоматеріалів. Одним словом, ASUS A3402 надає продуктивність для реальної багатозадачності, тож яке б завдання не стояло перед вами, ви справитеся з ним із легкістю! Швидке та надійне під'єднання Завдяки входу HDMI на моноблок ASUS A3402 можна виводити відео- та аудіосигнал із будь-якого пристрою, забезпеченого виходом HDMI, чи то ноутбук, мобільний пристрій, ігрова консоль чи ТВ-приставка. Моноблок має чотири порти USB 3.2 Gen 1 (для периферії), вихід HDMI для під'єднання додаткового зовнішнього дисплея, а також кардрідер SD4. ASUS A3402 також має гніздо для замку Kensington для простої та ефективної фізичної захисту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип настольного ПК | Моноблок |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | 100U |
| Экран | |
| Сенсорный экран | Нет |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Корпус | |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| DisplayPort | отсутствует |
| HDMI | 2 |
| LAN | 1000 Мбит/с |
| USB 2.0 | 2 |
| USB 3.x | 3 + 1 Type-C |
| VGA | Нет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Базовая частота процессора | 1.2 - 4.7 ГГц |
| Веб-камера | 1 МП |
| Габариты (ШхВхГ) | 539х423х165 мм |
| Диагональ экрана | 23.8" |
| Емкость HDD накопителя | Нет |
| Емкость SSD накопителя | 512 ГБ |
| Кардридер | Да |
| Клавиатура и мышь в комплекте | проводные |
| Микрофон | Да |
| Модель видеокарты | Intel UHD Graphics |
| Мощность БП | 90 Вт |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | Нет |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без привода |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Разрешение экрана | 1920х1080 |
| Серия процессора | Intel Core 3 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип накопителя | SSD |
Информация для заказа
- Цена: 36 511 ₴







