
Кронштейн КВАДО К-243 (VESA200х200) Чорний 23563
1 364 ₴
- Готово к отправке
- Код: К-243
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Квадо К-243 — міцне виносне кріплення, з безліччю щаблів свободи, поєднує в собі елегантний дизайн та надійність. Кронштейн дає змогу без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати (для ідеального розміщення екрану), нахиляти (для вибору оптимального угла перегляду), регулювати за горизонтом (дає усунути перекіс телевізора), ?рухувати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи чудові можливості для налаштування угла перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | выносной, поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 60 - 650 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 24" - 42" |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +12/-12° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
Информация для заказа
- Цена: 1 364 ₴


