
Накопичувач HDD SATA 4.0 TB WD Red Plus 5400 rpm 256MB (WD40EFPX) 3.5" 24478
13 553 ₴
- Готово к отправке
- Код: WD40EFPX
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Накопичувачі WD Red Plus призначені для роботи в системах NAS підприємств малого та середнього бізнесу та для використання у домашніх офісах. Вони ідеально підходять для архівування даних та надання загального доступу до них, а також модернізації масиву RAID у системах, що використовують ZFS та інші файлові системи. Створені та протестовані для використання в системах NAS з 8 відсіками ці накопичувачі забезпечують універсальність та гнучкість. Ви можете не сумніватися в надійності зберігання на них важливих персональних та робочих файлів, а також надання доступу до них.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | WD |
| Интерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Назначение | Для сетевых хранилищ |
| Тип диска | HDD |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 570 г г |
| Восстановленный | Нет |
| Время наработки на отказ | 1 000 000 ч |
| Высота | 26.1 мм см |
| Габариты | 147 х 101.6 х 26.1мм |
| Дополнительная информация | оснащены средствами контроля устранения ошибок в массивах RAID |
| Максимальный уровень шума | 27 дБ |
| Объем буфера | 256 MB |
| Объем накопителя | 4 ТБ |
| Потербление мощности в режиме ожидания и сна | нет данных |
| Потербление мощности в режиме простоя | нет данных |
| Потребляемая мощность в режиме записи/чтения | 4.7 Вт |
| Рабочая температура | от 0°C до 65°C |
| Серия | WD Red Plus |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/мин |
| Скорость передачи данных | 180 Мб/с |
| Среднее время поиска | нет данных |
| Тип | HDD |
| Ударостойкость | в рабочем состоянии: 70 Gs / при хранении: 250 Gs |
| Форм-фактор | 3.5" |
Информация для заказа
- Цена: 13 553 ₴
