
Бездротовий маршрутизатор Asus ZenWiFi XT9 Black 1pk (90IG0740-MO3B50) Black 21102
14 244 ₴
- Нет в наличии
- Код: 90IG0740-MO3B50
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Бездротова комірчаста система ZenWiFi XT9. Fi на 38% - до 530 квадратних метрів! Просте налаштування та адміністрування. команд Система ZenWiFi XT9 підтримує голосове керування за допомогою віртуальних асистентів Google і Alexa. Гнучкий вибір магістрального під'єднання. Для проводового під'єднання до інтернету система ZenWiFi XT9 пропонує порт 2.5G Ethernet Також вона дає змогу об'єднати пару портів локальної мережі, щоб отримати пропускну здатність у 2 Гбіт/с. Цифрових пристроїв, багато з яких мають недостатньо розвинені засоби безпеки. з захисною технологією AiProtection Pro і підтримує зашифроване VPN-під'єднання (функція Instant Guard). Захист для безкоштовних мереж Wi-Fi - Instant Guard. Маршрутизатори ASUS з функцією Instant Guard створюють захищений шифруванням канал передавання даних поверх загальнодоступного під'єднання через Wi-Fi, використовуючи технологію віртуальних приватних мереж (Virtual Private Network — VPN). водночас не потрібно оплачувати жодні передплати!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Интерфейс подключения к интернет (WAN) | Ethernet |
| Тип | Беспроводной |
| Пользовательские характеристики | |
| Beamforming | Да |
| IPTV | Да |
| MU-MIMO | Да |
| USB-порт | Да |
| VPN | Да |
| WAN-порт | Ethernet |
| WPS | Да |
| Аккумуляторная батарея | Нет |
| Вес | 0.74 кг г |
| Возможность подключения внешних LTE антенн | Нет |
| Диапазон частот | 2.4 ГГц, 5 ГГц (двухдиапазонный) |
| Дополнительные режимы работы | Точка доступу |
| Емкость аккумулятора | Нет |
| Категория LTE | Нет |
| Количество WAN-портов | 1 |
| Количество антенн | 6 шт |
| Количество портов LAN | 3 |
| Количество портов SFP/SFP+ | Нет |
| Комплект поставки | маршрутизатор, блок питания, кабель Ethernet, документация |
| Консольный порт | Нет |
| Конструкция антенн | встроенные |
| Назначение роутера | Mesh-система |
| Напряжение питания | 12 В |
| Площадь покрытия | 200+ кв.м |
| Поддержка 3G/4G/LTE (cлот для SIM-карты) | Нет |
| Поддержка Mesh | Да |
| Поддержка РоЕ | Нет |
| Приоритезация трафика (QoS) | Да |
| Размеры | 161.5 х 160 х 75 мм |
| Скорость Wi-Fi | 574 Мбит/сек + 2402 Мбит/сек + 4804 Мбит/сек |
| Скорость портов LAN | 1 Гбит/с |
| Скорость портов SFP/SFP+ | Нет |
| Стандарт Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Стандарт скорости Wi-Fi | AX7800 |
| Тип монтажа | Настольный |
| Тип наружной антенны | - |
| Удаленное управление | Да |
| Цвет | Black |
| Шифрование Wi-Fi | WPA / WPA2 / WPA3 |
Информация для заказа
- Цена: 14 244 ₴








