
Кронштейн КВАДО К-234 (VESA200х200) Чорний 26025
1 364 ₴
- Готово к отправке
- Код: К-234
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Квадо К-234 — міцне виносне кріплення, що поєднує в собі елегантний дизайн та надійність. Кронштейн дає змогу без спеціального інструменту змінювати положення телевізора: повертати (для ідеального розміщення екрану), нахиляти (для вибору оптимального угла перегляду), регулювати за горизонтом ( дає усунути перекіс телевізора), ?рухувати екран у різних напрямках, не докладаючи зусиль, забезпечуючи чудові можливості для налаштування угла перегляду.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Квадо |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кронштейна | выносной, поворотно-наклонный |
| Допустимая нагрузка | 20 кг |
| Максимальный стандарт VESA | 200х200 мм |
| Расстояние от стены | 55 - 365 мм |
| Рекомендуемая диагональ | 24" - 42" |
| Стандарты VESA | 50х50 мм, 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм |
| Угол наклона | +10/-10° |
| Угол поворота | 180°/360°/180° |
Информация для заказа
- Цена: 1 364 ₴





