
Сушарка ProfitM ЕСП-01 неірж. нержавіюча сталь, чорний 34157
12 546 ₴
- В наличии
- Код: ЕСП - 01 нерж._бн
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Електросушарка від виробника «Профіт М» модель ЕСП-01 призначена для сушіння продуктів, а саме: яблук, грибів, груш, ягід, сухарів, лікарських трав, м'яса та риби в домашніх умовах. Вона надежна, компактна та зручна у використанні. Попри свій розмір та компактність, електросушарка досить містка. Усередині сушарки встановлені пофарбовані стійкою полімерною (порошковою) фарбою металеві лотки, під якими розміщений блок із теном і вентилятором. Відкрий у лотках досить малі, що дають змогу сушити дрібні ягоди. Теплове випромінювання, що виділяється завдяки ТЕНу, дає змогу сушити за температури від 30 до 90 градусів. Водночас продукти зберігають вітаміни практично повністю. Завдяки металевій конструкції, сушіння неплавляється і не виділяє неприємних запахів, на відміну від пластику.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Profit M |
| Тип управления | Механическое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита от перегрева | Да |
| Терморегулятор | Да |
| Таймер | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоотключение | Нет |
| Вес | 10 кг г |
| Высота секции | 4.5 см |
| Диапазон мощности | 801 - 1200 Вт |
| Дисплей | Нет |
| Индикация работы | отсутствует |
| Количество секций | 7 шт |
| Максимальная загрузка | нет данных |
| Материал поддонов | металл |
| Общий объем | 35 л |
| Приготовление пастилы | Нет |
| Прозрачные поддоны | Нет |
| Размеры | 36x36x45.5 см |
| Регулировка высоты поддона | отсутствует |
| Сушка зелени и лекарственных трав | Да |
| Сушка макарон, лапши, теста | Нет |
| Сушка орехов | Нет |
| Съемные поддоны | Да |
| Температура сушки | 30 - 90 °С |
| сушка грибов | Да |
| сушка мяса (вяление) | Да |
| сушка овощей | Да |
| сушка рыбы (вяление) | Да |
| сушка фруктов | Да |
| сушка хлеба | Да |
| сушка ягод | Да |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Черный |
| Материал | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 12 546 ₴
