Джерело безперебійного живлення (UPS) VIA ENERGY MINI UPS — це компактне та ефективне рішення для забезпечення безперервного живлення вашого роутера. Цей пристрій призначений для запобігання втраті з'єднання з інтернетом у разі перебоїв в електропостачанні, забезпечуючи стабільну роботу вашої мережі будь-якої години. Компактний дизайн: VIA ENERGY MINI UPS має малі розміри, що робить його ідеальним для використання в домашніх та офісних умовах, де обмежений простір. Висока ефективність: Забезпечує стабільне живлення роутера завдяки вбудованому аккумулятору великої ємності. Автоматичне відновлення після відновлення електроживлення: Після відновлення електроживлення UPS автоматично переходитиме на нормальний режим роботи. Захист від перенапруг і перевантажень: Захищає під'єднані пристрої від можливих пошкоджень, спричинених різкими перепадами напруги або надлишковим навантаженням. Легке встановлення та настроювання, не вимагає спеціальних навичок або знань.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | VIA Energy |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 0.42 кг г |
| Время переключения | - |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 85-265 В |
| Выходное напряжение | 5-24 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 160х105х33 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | 36 Вт |
| Мощность полная | 400 VA |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | резервный (Off-Line) |
| Форма выходного сигнала | синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 1 522 ₴

