
Телескопічний монопод Grand-X Elegant Jack 3,5 U-кріплення 158-710 мм Lilac (E3UPR) Монопод 31936
179 ₴
- Нет в наличии
- Код: E3UPR
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Grand-X допоможе вам зробити світлину на більшому відстані, ніж витягнута рука. З цим ґаджетом можна знімати відео та робити світлини у будь-яких місцях та ситуаціях, отримуючи класний результат. Групові світлини та панорамні знімки... тепер можна все.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grand-X |
| Тип | Монопод |
| Пользовательские характеристики | |
| Длина в сложенном виде | 15.8 см |
| Емкость аккумулятора | - |
| Максимальная длина | 71 см |
| Материал | Пластик, металл |
| Минимальная длина | 15.8 см |
| Нагрузка | 400 г |
| Радиус действия | - м |
| Тип подключения | Jack 3.5 |
| Управление | Кнопка, встроенная в ручку |
Информация для заказа
- Цена: 179 ₴



