Компанія Gembird вже тривалий час випускає якісні комплектуючі до ПК та продукцію комп'ютерної периферії. Кулер для корпусу Gembird FANCASE-4 Sleeve є простим та недорогим варіантом охолодження системи. Вентилятор не видає багато шуму та буде чудовим вибором для вашої системи за доступною ціною. GEMBIRD FANCASE-4 Sleeve - це вентилятор для видалення теплого повітря з корпусу з комфортним рівнем шуму та низьким енергоспоживанням. Ця модель вентилятора відповідає стандарту RoHS, виготовлена тільки з екологічно чистих матеріалів. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть пліч-о-пліч. Чим краща вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп'ютера. Особливості: розмір: 80х80мм; швидкість обертання: 2600 об./хв; живлення: 4-pin; рівень шуму: 25 дБ. Компанія Gembird виробляє свій товар на власних заводах у Китаї, що забезпечує чималу цінову перевагу та конкурентоспроможні ціни для її споживачів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gembird |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 70 г г |
| Воздушный поток | 32.5 CFM |
| Давление | 2.8 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Максимальная скорость оборотов | 2800 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.16 А |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 1.92 Вт Вт |
| Размеры | 80 х 80 х 25 мм |
| Разъем питания | 4-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | скольжения (Sleeve Bearing) |
| Толщина | 25 мм мм |
| Уровень шума | 30.4 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 72 ₴




