
ДБЖ LogicPower LPM-U1100VA-P, Lin.int., AVR, 4 x євро, LED, пластик ( Чорний ) 30970
5 633 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP10358
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Лінійно-інтерактивне джерело безперебійного живлення LPM-U1100VA-P забезпечує резервне живлення комп'ютерної техніки та виконує функції стабілізатора напруги в мережі.
До UPS LogicPower LPM-U1100VA-P можна одночасно під'єднати чотири одиниці техніки сумарною потужністю до 770 Вт. Тип підключення — стандартна розетка (європейського типу).
Функції холодного старту та повторного запуску під час відновлення напруги в мережі, запускаються автоматично за допомогою мікропроцесора нового покоління. Робоча вхідна напруга — 145-290 V. Результат на виході — стабільно 220 V ± 10% (оптимальна напруга для комфортної роботи офісної техніки).
Цей ДБЖ обладнаний функціональним USB-портом, за допомогою якого можна переглядати вхідну/вихідну напругу, режими пристрою (частота, рівень заряду/розряджання батареї, навантаження інвертора, температура). Також можна перевірити тривожну ситуацію: від'єднаний UPS, вимкнення від мережі, низька напруга батареї, вимкнення ДБЖ, UPS несправності, тестування й байпас тощо. Про ці та інші функції можна докладно прочитати в інструкції: «PowerManager II»
Пристрій надійно захищений від коротких замикань, різких стрибків напруги в мережі, перевантажень струмом, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання акумуляторів (2х12V/7,5Ah) у вимкненому стані. 4 євророзетки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 9.5 кг г |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % В |
| Габариты (ШхВхГ) | 120х350х190 мм |
| Емкость батарей | 2х7.5 Ач |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 4 |
| Количество батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 4 |
| Мощность активная | 770 Вт |
| Мощность активная (диапазон) | 601-800 Вт |
| Мощность полная | 1100 VA |
| Мощность полная (диапазон) | 1001-1999 VA |
| Наличие USB-порта | Нет |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 633 ₴

