
ДБЖ NJOY Horus Plus 800 (PWUP-LI080H1-AZ01B) Lin.int., AVR, 2 x євро, USB, LCD, пластик ( Чорний ) 25213
3 775 ₴
- В наличии
- Код: Horus Plus 800 USB
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія Horus Plus пропонує нове інтелектуальне рішення для захисту всього чутливого обладнання до коливань потужності в офісі та вдома. Horus Plus може фільтрувати всі проблеми з електричною інфраструктурою для офісів, банківського та комерційного обладнання, банкоматів або іншої побутової техніки.
Лінійний інтерактивний режим на Horus Plus регулює напругу в широкому діапазоні для розширеної фільтрації змінного струму без увімкнення резервного режиму.
Серія Horus Plus містить АРН, систему, яка захищає електричні входи, щоб запобігти пошкодженню під'єднаного обладнання. Ця система необхідна для тих, у кого сильні коливання потужності.
Після серйозного вимкнення електроенергії Horus Plus автоматично увімкнеться під час відновлення подавання електроенергії без спостереження або ручного настроювання.
Але, якщо ви хочете контролювати ДБЖ, Horus Plus пропонує вам програмне забезпечення для керування, яке дає змогу через інтернет керувати функціями ДБЖ, як-от вхідна напруга, вихідна напруга, ємність батареї, рівень навантаження і стан ДБЖ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NJOY |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Нет |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 5.27 кг г |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 4 мин |
| Входное напряжение | 162-290 В |
| Выходное напряжение | 196-255 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 101х142х300 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность активная | 480 Вт |
| Мощность полная | 751-1000 VA |
| Назначение | потребительские |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | имитация синусоиды |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 3 775 ₴





