
ДБЖ LogicPower LPM-UL1550VA, Lin.int., AVR, 3 x євро, USB, LCD, метал ( Чорний ) 22719
8 320 ₴
- Нет в наличии
- Код: LP4990
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Представлений у нашому каталозі інтерактивний ДБЖ LPM-UL1550VA вирізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів у будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Безперебійне ДБЖ/UPS LPM-UL1550VA (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 1085 Вт і вхідну напругу 145-290 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LPM-UL1550VA передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряджання та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску у разі відновлення напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно інтерактивне ДБЖ LPM-UL1550VA — це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
У тому разі якщо у вас виникли труднощі, пов'язані з вибором необхідної моделі ДБЖ/UPS, ви завжди можете зв'язатися з нашими фахівцями з зазначених на сайті телефонів, які допоможуть вам вибрати інтерактивне ДБЖ відповідно до ваших потребами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Металл |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 11.5 кг г |
| Время переключения | 2-6 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | 10 мин |
| Входное напряжение | 145-290 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % В |
| Габариты (ШхВхГ) | 120х350х190 мм |
| Емкость батарей | 2х9 Ач |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 3 |
| Количество батарей | 2 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | 1085 Вт |
| Мощность полная | 1001-1999 VA |
| Назначение | потребительские |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 8 320 ₴



