Вентилятор для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z — прекрасне рішення для вентиляції корпусу Вашого персонального комп'ютера. Він має діаметр 70 мм і забезпечений захистом від перепадів напруги та перегрівання, що сприяє надійній і стабільній роботі пристроїв. І до того ж він гарантує низький рівень шуму.
Вентилятор для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z (TFD-7010 M 12 Z) забезпечить ефективне охолодження корпусу, створюючи водночас умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Він використовує підшипник ковзання зі специфічними нарізами на втулці та осі, що здійснюють рециркуляцію змащувальної рідини. Максимальна швидкість обертання вентилятора становить 3500 об/хв. Купіть кулер для корпусу TITAN TFD-7010 M 12 Z за нашою вигідною ціною, він гарантує Вам якісну роботу та довгий термін експлуатації.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | - |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | нет данных г |
| Воздушный поток | 21.33 CFM |
| Давление | 0.08 мм H2O |
| Диаметр вентилятора | 70 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт. |
| Максимальная скорость оборотов | 3000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.25 A |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 3 Вт Вт |
| Размеры | 70 х 70 х 10 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | скольжения (Sleeve Bearing) |
| Толщина | 10 мм мм |
| Уровень шума | 33 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 203 ₴


