
Джерело безперебійного живлення Yepo Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36 W (UA-111236) ( Чорний ) 28485
2 399 ₴
- Нет в наличии
- Код: UA-111236
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сучасний ритм життя вимагає надійних рішень для захисту електроніки від перебоїв електроживлення. Саме тому портативні джерела безперебійного живлення (ІБП) набувають дедалі більшої популярності. Один із лідерів у цій категорії — YEPO Mini Smart Portable UPS 12800 mAh 36W. Його компактний дизайн, потужний акумулятор і функціональність роблять його незамінним помічником для дому, офісу.
Основні характеристики YEPO Mini Smart Portable UPS
1. Ємність акумулятора 12800 мА·год:
Забезпечує тривалу роботу ваших пристроїв у разі перебоїв з електропостачанням. Це дає змогу підтримувати живлення навіть енергоємних пристроїв упродовж декількох годин.
2. Потужність 36 Вт:
Ідеально підходить для маршрутизаторів, камер відеоспостереження, LED освітлення, ґаджетів та іншої техніки.
3. Універсальні виходи DC (5V/9V/12V):
Цей ДБЖ забезпечує сумісність із широким спектром пристроїв завдяки кільком виходам із різною напругою.
4. Компактний і портативний дизайн:
Ваги та розміри дають змогу легко переносити пристрій і використовувати його навіть у дорозі.
5. Розумне керування живленням:
Інтелектуальна система захисту запобігає перегріванню, короткому замиканню, перевантаження й перенапруженню, забезпечуючи довговічність пристроїв. ИБП YEPO Mini Smart Portable DC-UPS 12800 mAh 36W (DC-5V/9V/12V) (UA-111236)
DC1236W
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | YEPO |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 0.48 кг г |
| Время переключения | - |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 100-240 В |
| Выходное напряжение | 5/9/12 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 160х102х32 мм |
| Емкость батарей | 12.8 Ач |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 4 |
| Количество выходных розеток | 5 |
| Мощность активная | до 300 Вт |
| Мощность полная | до 500 VA |
| Назначение | Для роутера |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | резервный (Off-Line) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 399 ₴



