Представлений у нашому каталозі лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-400VA-3PS (240 Вт) вирізняється привабливими характеристиками та функціоналом, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями: забезпечення резервним електроживленням приладів у будинку або офісі, а також ефективний захист електроніки від різноманітних перешкод в електромережі.
Безперебійний ДБЖ/UPS LP-400VA-3PS (240 Вт) (лінійно-інтерактивний тип) має показники потужності 400/240 VA/W і вхідну напругу 145-295 V. Захисний функціонал інтерактивного джерела безперебійного живлення ДБЖ LP-400VA-3PS (240 Вт) передбачає: захист від короткого замикання, стрибків напруги, перевантаження, розряду та надлишкового заряду батарей. Автозаряджання пристрою виконується у вимкненому стані. Має 3 євророзетки, функції холодного старту та повторного запуску у разі відновлення напруги в мережі.
Якщо вам необхідно організувати у вашому будинку або офісі якісну систему резервного електроживлення, лінійно-інтерактивне ДБЖ LP-400VA-3PS (240 Вт) — це оптимальне та доступне за своєю вартістю рішення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LogicPower |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | 3.7 кг г |
| Время переключения | 2-8 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 145-295 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % В |
| Габариты (ШхВхГ) | 175х93х255 мм |
| Емкость батарей | 4.5 Ач |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 3 |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 3 |
| Мощность активная | до 300 Вт |
| Мощность полная | 400 VA |
| Назначение | потребительские |
| Наличие USB-порта | Нет |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 2 284 ₴



