
ДБЖ EnerGenie EG-HI-PS2000-02 2000VA,2xSchuko, тривалої дії (інвертор) під зовнішній АКБ ( Чорний ) 33792
5 879 ₴
- Нет в наличии
- Код: EG-HI-PS2000-02
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Особливості
Домашній інвертор із синусоїдальним виходом, регулятором напруги та керуванням батареєю, 2000 ВА. Ідеально для котлів, систем відеоспостереження, сигналізації та інших важливих систем безпеки
Працює як джерело безперебійного живлення (UPS) під час під'єднання зовнішнього акумулятора 24 вольти (акумулятор до комплекту не входить, купується окремо)
Великий зарядний струм (до 15 амперів) дає змогу швидко заряджати батареї великої ємності.
"Інтелектуальний заряд" — зарядний алгоритм батарей із "тренувальним" режимом
Захист від коротких замикань, перевантажень, перенапруг або низької напруги
Мікропроцесорне керування й самодіагностика під час кожного старту
Індикаторний РК-дисплей
Потужний трансформатор і схема для тривалої безперервної роботи
РК-індикатор статусу
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Energenie |
| Материал корпуса | Пластик |
| Защита | |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от перегрузки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внешняя |
| Вес | 9.6 кг г |
| Время переключения | <4 мс |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | 140-275 В |
| Выходное напряжение | 220 В ± 10 % В |
| Габариты (ШхВхГ) | 160х240х390 мм |
| Емкость батарей | - |
| ЖК-дисплей | Да |
| Защита от высоковольтных скачков | Да |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Да |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | 2 |
| Количество батарей | без батареи |
| Количество выходных розеток | 2 |
| Мощность активная | 1200 Вт |
| Мощность полная | 2000 VA |
| Наличие USB-порта | Нет |
| Номинальное напряжение АКБ | 24 В |
| Тип архитектуры | линейно-интерактивный (Line-Interactive) |
| Форма выходного сигнала | чистая синусоида |
| Цвет | Черный |
Информация для заказа
- Цена: 5 879 ₴



