
ДБЖ для роутерів/комутаторів ColorWay CW-PB088LI3WT 8800mAh 21W DC 5V/9V/12V/24V V2 ( Білий ) 27281
1 559 ₴
- Нет в наличии
- Код: CW-PB088LI3WT
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Міні ДБЖ ColorWay — ідеальний вибір для забезпечення безперебійного живлення важливих пристроїв, як-от роутери, модеми, відеокамери та інші аксесуари. Компактний, але потужний пристрій гарантує стабільне з'єднання з інтернетом і безпеку навіть у разі вимкнення основного живлення.
Особливості
Функція POE: ДБЖ обладнаний Power over Ethernet, що дає змогу передавати електроенергію через роз'єм RJ45 з напругою 15 і 24 В, забезпечуючи живлення пристроїв, розташованих за межами приміщення, без потреби прокладати додаткові кабелі.
Різноманітність вихідної напруги: Підтримка декількох варіантів вихідної напруги та струму: POE: 24V/0.9A (19W), POE: 15V/1.3A (19W), DC: 5V/1.8A (9W), 9V/1.8A (17W), 12V. Загальна вихідна потужність 21W Max.
Вбудована батарея великої ємності: Li-ion батарея на 8800 мА·год забезпечує до 8 годин автономної роботи, що дає змогу вашим пристроям працювати безперебійно навіть під час тривалих перебоїв електроенергії.
Швидке заряджання: Повний заряд акумулятора до 100% лише за 2 години.
Індикатор заряджання Зручний індикатор стану батареї для контролю рівня заряду.
Функція повербанка: Завдяки USB-порту цей ДБЖ також може використовуватися як повербанк для заряджання смартфонів та інших ґаджетів.
Захист і безпека: Вбудований мікропроцесорний контролер забезпечує захист від перевантаження, короткого замикання, перезаряджання та перерозряджання, що гарантує надійну роботу пристрою.
Інтуїтивне керування: Просте під'єднання без попередніх налаштувань і чітке позначення інтерфейсів забезпечують легкість використання.
Автоматичний і ручний запуск: Пристрій автоматично запускається під час відновлення живлення або може бути увімкнений вручну.
Компактність і мобільність: Легкий і компактний дизайн дає змогу легко переносити ДБЖ і використовувати його де завгодно.
Безперервність роботи: Перехід від мережі на акумулятор і назад відбувається без перезавантаження під'єднаного обладнання.
Холодний старт: Можливість увімкнення пристрою без під'єднання до мережі живлення.
Комплектація
1 x Міні UPS 8800 мА·год
1 x Шнур живлення (розгалужувач) для під'єднання до 2 пристроїв DC 5.5x2.1
1 x Шнур живлення 220 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Аккумуляторная батарея | внутренняя |
| Вес | нет данных г |
| Время переключения | - |
| Время работы от АКБ при нагрузке 50% | нет данных |
| Входное напряжение | - |
| Выходное напряжение | 5/9/12/24 В В |
| Габариты (ШхВхГ) | 176х33.8х107 мм |
| Емкость батарей | 8.8 Ач |
| ЖК-дисплей | Нет |
| Защита от высоковольтных скачков | Нет |
| Защита от короткого замыкания | нет данных |
| Защита от перегрузки | нет данных |
| Клеммы для подключения внешних АКБ | Нет |
| Количество IEC-розеток | Нет |
| Количество Schuko-розеток | Нет |
| Количество батарей | 1 |
| Количество выходных розеток | 1 |
| Мощность активная | 21 Вт |
| Мощность полная | до 500 VA |
| Назначение | Для роутера |
| Наличие USB-порта | Да |
| Номинальное напряжение АКБ | - |
| Тип архитектуры | резервный (Off-Line) |
| Форма выходного сигнала | аппроксимированная синусоида |
| Цвет | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 1 559 ₴









