
Відеокарта AMD Radeon RX 9070 16 GB GDDR6 Reaper PowerColor (RX 9070 16G-A) ( Black ) 36917
39 506 ₴
- Готово к отправке
- Код: RX 9070 16G-A
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Серія PowerColor Reaper створена для геймерів, яким потрібна надійна продуктивність і непорушна витривалість. Завдяки міцній архітектурі охолодження й високоточному проєктуванню, корпус Reaper створений для інтенсивних ігрових сесій без компромісів. Створений з особливим акцентом на досягнення стабільних результатів, він є надійним союзником для тих, хто готовий підкорити будь-який виклик. Серія Reaper — це ігри, чисті та прості — нічого більше, нічого менше.
Освойте гру із серією Reaper
Серія PowerColor Reaper створена для забезпечення надійної та стабільної продуктивності для геймерів. Завдяки високоякісним японським подвійним кулькопідшипникам і високоефективним вентиляторам із кільцевими лопатями, надійна конструкція з трьома вентиляторами забезпечує оптимальний повітряний потік і довговічність. Мідна основа забезпечує прямий контакт з GPU і VRAM, максимально підвищуючи ефективність охолодження під час напруженого ігрового процесу. Серія Reaper створена для тих, хто цінує неперевершену продуктивність у кожній битві.
Високоякісні японські подвійні кулькопідшипники
Подвійні кулькопідшипники знижують тертя під час обертання, забезпечуючи чудове розсіювання тепла та збільшуючи очікуваний термін експлуатації вентиляторів удвічі.
Інтелектуальний контролер вентилятора
Використовуючи функцію визначення температури за допомогою інтелектуального чипа, вентилятори починають працювати, коли температура GPU досягає 60C, і вимикаються за температури нижче ніж 50 °C. Ефективне охолодження, зниження шуму вентиляторів і збільшення терміну служби продукту — всі ці переваги точнішого контролю температури.
Високоефективні вентилятори з кільцевими лопатями
Високоефективні вентилятори з кільцевими лопатями створені для пристрасних геймерів, забезпечуючи максимальне охолодження. Ексклюзивний дизайн кільцевих лопатей із 9 лопатями підвищує швидкість обертання вентилятора за збереження низького рівня шуму. Вона посилює тиск повітря й повітряний потік, забезпечуючи оптимальну ефективність охолодження.
Мідна основа прямого торкання
Гладка мідна основа безпосередньо стикається з графічним процесором, забезпечуючи винятковий теплообмін і покращує відведення тепла від VRAM, підтримуючи оптимальні умови охолодження мапи.
Висока теплопровідність Honeywell PTM7950
Завдяки фазообмінним властивостям PTM7950 мікрозазори між GPU і радіатором швидко заповнюються під час роботи з високим навантаженням, що неабияк підвищує теплову ефективність.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerColor |
| Тип видеопамяти | GDDR6 |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | отсутствует |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | отсутствует |
| Восстановленная | Нет |
| Графический чип | AMD Radeon RX 9070 |
| Длина видеокарты | 289 мм |
| Дополнительное питание | 2х8-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Количество занимаемых слотов | 2 |
| Количество поддерживаемых мониторов | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | игровая |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Наличие разгона (ОС) | без разгона |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Поддерживаемые 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Поддержка AMD CrossFireX | Нет |
| Поддержка Nvidia SLI | Нет |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Рекомендуемая мощность блока питания | 650 Вт |
| Серия AMD | Radeon RX 9000 Series |
| Серия Nvidia | - |
| Система охлаждения | активная |
| Тип памяти | GDDR6 |
| Форм-фактор | дискретная (стандартная) |
| Цвет | Black |
| Частота памяти, МГц | 20000 |
| Частота ядра, МГц | Silent Mode – Boost Clock : 2520 MHz/Game Clock: 2070 MHz |
| Шина памяти | 256 бит |
Информация для заказа
- Цена: 39 506 ₴






