Вентилятор Titan TFD-8015 M 12 Z, 80х80х15мм, 3-pin, чорний характеризується приємним рівнем шуму. Спеціальна конструкція лопатей вентилятора створює мало шуму в поєднанні з високою продуктивністю. Вентиляція корпусу та охолодження центрального процесора йдуть пліч-о-пліч. Чим краща вентиляція корпусу, тим холодніші компоненти і тим стабільніша робота комп'ютера. Ефективне охолодження корпусу комп'ютера має важливе значення, оскільки в цілому забезпечує умови для стабільної та продуктивної роботи всієї системи. Зазвичай охолодження корпусу організовується за допомогою вентиляторів, які часто називаються кулерами. Стандартно один вентилятор, він же кулер, розташовується на нижній передній панелі та вдуває повітря ззовні в корпус, інший вентилятор, розташований угорі задньої панелі, видушує нагріте повітря з корпусу. В залежності від своїх вимог користувач може встановлювати і додаткові вентилятори для корпусу.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Назначение | Для корпуса |
| Пользовательские характеристики | |
| MTBF | 60000 ч |
| Безвинтовое крепление | Нет |
| Вес | 70 г г |
| Воздушный поток | 23.67 CFM |
| Давление | - |
| Диаметр вентилятора | 80 мм |
| Дополнительные данные | - |
| Количество в комплекте | 1 шт. |
| Максимальная скорость оборотов | более 2000 об/мин |
| Наличие дисплея | Нет |
| Номинальное напряжение | 12 В В |
| Номинальный ток | 0.16 А |
| Подсветка | без подсветки |
| Потребляемая мощность | 1.92 Вт Вт |
| Размеры | 80 х 80 х 15 мм |
| Разъем питания | 3-Pin |
| Разъем управления подсветкой | - |
| Регулирование оборотов | Нет |
| Технологии подсветки | - |
| Тип подшипника | скольжения c винтовой нарезкой (Rifle Bearing) |
| Толщина | 15 мм мм |
| Уровень шума | 26 дБ дБ |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет крыльчатки | черный |
Информация для заказа
- Цена: 242 ₴

