
Відеокарта GF RTX 5080 16 GB GDDR7 Prime OC Asus (PRIME-RTX5080-O16G) ( Black ) 21786
86 480 ₴
- Нет в наличии
- Код: PRIME-RTX5080-O16G
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Первісна міць
Оцініть першобутню продуктивність з Prime GeForce RTX 5080, відеокартою для SFF, що має 2,5-слотовий дизайн для широкої сумісності та обладнаний потрійним вентилятором для максимального повітряного потоку та паровою камерою для чудового охолодження.
2,5-слотовий дизайн
Prime GeForce RTX 5080 має 2,5-слотовий дизайн із ретельно продуманим розташуванням кожуха, радіатора та теплових трубок, що дає змогу трьом вентиляторам Axial-tech ефективно використовувати вентиляцію бічних панелей корпусу та забезпечувати оптимальну теплову продуктивність.
Модернізація Axial-tech
Три перевірені часом вентилятори Axial-tech обладнані маточиною меншого розміру, яка дає змогу використовувати довші лопаті й бар'єрне кільце, що збільшує тиск повітря, спрямоване вниз, що забезпечує нижчу температуру, менший рівень шуму та висока продуктивність.
Технологія 0 дБ
Усі три вентилятори зупиняються за температури GPU нижче 50 градусів Цельсія, даючи вам грати в менш вимогливі ігри або виконувати легкі завдання в відносної тиші. Вентилятори знову запускаються, коли температура перевищує 55 °C, встановлюючи криву швидкості, яка дає змогу збалансувати продуктивність і акустику для роботи або розваг.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора
Різні типи підшипників мають свої плюси та мінуси. Підшипники з двома кульками вирізняються довговічністю й можуть слугувати удвічі довше, ніж підшипники з втулками.
Парова камера
Випаровувальна камера та радіатор відводять тепло від відеокарти, забезпечуючи високу продуктивність у різних сценаріях.
Вентильована задня панель
Великі вентиляційні отвори на задній панелі неабияк покращують тепловідведення, допомагаючи охолоджувати графічний процесор під час інтенсивних завдань. Додатковий повітряний потік забезпечує оптимальну температуру, підвищуючи продуктивність, довговічність і стабільність, захищаючи від перегрівання та теплового дросельування.
Технологія Auto-Extreme
Технологія ASUS Auto-Extreme дає змогу знизити теплове навантаження на компоненти та уникнути використання агресивних хімікатів для очищення. Унаслідок цього знижується вплив на довкілля, зменшується енергоспоживання й підвищується надійність продукту.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | отсутствует |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| USB Type-C | отсутствует |
| Восстановленная | Нет |
| Графический чип | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Длина видеокарты | 304 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Количество занимаемых слотов | 2.5 |
| Количество поддерживаемых мониторов | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | игровая |
| Наличие подсветки | без подсветки |
| Наличие разгона (ОС) | с разгоном |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Поддерживаемые 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Поддержка AMD CrossFireX | Нет |
| Поддержка Nvidia SLI | Да |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Рекомендуемая мощность блока питания | 850 Вт |
| Серия AMD | - |
| Серия Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активная |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретная (стандартная) |
| Цвет | Black |
| Частота памяти, МГц | 30000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 2685 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2655 MHz |
| Шина памяти | 256 бит |
Информация для заказа
- Цена: 86 480 ₴









