
Відеокарта GF RTX 5070 Ti 16 GB GDDR7 TUF Gaming OC Asus (TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING) ( Black ) 22454
75 857 ₴
- Нет в наличии
- Код: TUF-RTX5070TI-O16G-GAMING
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Майстерність охолодження
Передовий дизайн системи охолодження містить ексклюзивну технологію ASUS MaxContact, фазоссувну термопрокладку GPU та ефективні вентилятори Axial-tech, що забезпечують чудові теплові характеристики, оптимізований повітряний потік і безшумну роботу, і все це в міцному та вентильованому металевому корпусі.
Дизайн MaxContact
MaxContact — це спеціальний виробничий процес ASUS, що дає змогу збільшити площу поверхні теплорозподільника, розташованого на графічному процесорі, на 5%, порівнюючи з традиційною конструкцією. Це дає змогу підвищити температуру на 2 °C у поєднанні з великим масивом радіаторів і потужними вентиляторами Axial-tech.
Велика парова камера
Парова камера та радіатор величезного розміру ефективно відводять тепло від графічного процесора GeForce RTX 5070 Ti, забезпечуючи високу продуктивність у різних сценаріях.
Модернізація Axial-tech
Вентилятори Axial-tech обертаються на подвійних кулькопідшипниках і проганяють на 31% більше повітря, ніж стандартні вентилятори.
Нові напрямки
Два зовнішні вентилятори обертаються проти годинникової стрілки, щоб зменшити турбулентність і поліпшити розсіювання повітря. Усі три вентилятори зупиняються за температури GPU нижче 50 °C, що забезпечує тиху роботу під час виконання легких завдань. Вони відновлюють роботу за температури вище 55 °C, дотримуючись кривини швидкість, що забезпечує баланс між продуктивністю й акустикою.
Вентильований екзоскелет
Високоякісний литий кожух і алюмінієва задня пластина запобігають прогинанню друкованої плати й обладнані великими вентиляційними отворами для подальшого поліпшення розсіювання тепла.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Asus |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип видеопамяти | GDDR |
| Пользовательские характеристики | |
| D-Sub | отсутствует |
| DVI | отсутствует |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 2 |
| USB Type-C | отсутствует |
| Восстановленная | Нет |
| Графический чип | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Длина видеокарты | 329 мм |
| Дополнительное питание | 1х16-pin |
| Интерфейс подключения | PCI-Express 5.0 |
| Количество вентиляторов | 3 |
| Количество занимаемых слотов | 3.5 |
| Количество поддерживаемых мониторов | 4 |
| Максимальное разрешение | 7680x4320 |
| Назначение | игровая |
| Наличие подсветки | с подсветкой |
| Наличие разгона (ОС) | с разгоном |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Поддерживаемые 3D API (DirectX, OpenGL) | DirectX, OpenGL |
| Поддержка AMD CrossFireX | Нет |
| Поддержка Nvidia SLI | Да |
| Производитель видеокарты | nVidia |
| Рекомендуемая мощность блока питания | 850 Вт |
| Серия AMD | - |
| Серия Nvidia | GeForce RTX 50 Series |
| Система охлаждения | активная |
| Тип памяти | GDDR7 |
| Форм-фактор | дискретная (стандартная) |
| Цвет | Black |
| Частота памяти, МГц | 28000 |
| Частота ядра, МГц | OC Mode - 2610 MHz, Default Mode – Boost Clock : 2588 MHz |
| Шина памяти | 256 бит |
Информация для заказа
- Цена: 75 857 ₴









