
Морозильна скриня Gorenje FH30EAW ( Білий ) 32324
18 847 ₴
- В наличии
- Код: FH30EAW
+380 (95) 927-61-31
Вайбервозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Оптимальна ефективність за низьких температур
Сильний холод не стане перешкодою під час використання цієї морозильної шафи, оскільки вона чудово працює, навіть коли температура зовні опускається до -15 °C. Тому вона ідеально підходить для встановлення в гаражі або льоху.
Переміщайте прилад легко та просто
Завдяки чотирьом коліщаткам, пристосованим для роботи у важких умовах, і зручним бічним ручкам морозильну камеру можна легко та вільно переміщати.
Чудова комплектація й ефективність
Економні довговаті світлодіодні світильники є енергоефективними, слугують довше та споживають менше енергії.
Надійне зберігання
Цей міцний замок гарантує безпечне зберігання продуктів у морозильній камері.
Швидке заморожування
Потрібно заморозити велику кількість продуктів? За допомогою функції FastFreeze продукти заморочуються за температури приблизно -24 °C, щоб зберегти більшу частину мінералів, що містяться в них. Приблизно через 26 годин ця функція автоматично вимикається, а температура в морозильній камері повертається до початкового значення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gorenje |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Тип морозильной камеры | морозильный ларь |
| Тип управления | Электронное |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Защита от детей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Автономное сохранение холода | 40 ч |
| Быстрая заморозка | Да |
| Вес | 37 кг г |
| Входит в комплект | инструкция и гарантийный талон, металлическая корзина - 2 шт. |
| Высота | до 90 см см |
| Габариты (ШхВхГ) | 111,4x84,7x63 см |
| Защита от перепадов напряжения | Нет |
| Климатический класс | SN-T |
| Количество полок/секций | 1 |
| Мощность замораживания | 16 кг/сутки |
| Наличие дисплея | с внешним дисплеем |
| Наличие подсветки | Да |
| Перевешивание дверцы | Нет |
| Полезный объем | 251 и более |
| Расположение блока управления | внешнее |
| Сигнализация открытой двери | Да |
| Система разморозки | капельная |
| Тип | ларь |
| Тип компрессора | обычный |
| Уровень шума | 40 дБ дБ |
| Хладагент | R600a |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 101-140 см см |
| Энергопотребление | 231 кВт/год |
Информация для заказа
- Цена: 18 847 ₴




